Datums 22. novembris, 2022 – 22. decembris, 2022
Laiks14.00–18.00
Vieta Jēkaba Graubiņa Līvānu mūzikas un mākslas skolas izstāžu nams, Rīgas iela 12
teksts uz rozā fona

Jēkaba Graubiņa Līvānu Mūzikas un mākslas skolas izstāžu namā ir atvērta izstāde “ Esmu kurators* (* izstādes veidotājs)", kurā apkopoti 170 Latvijas mākslas skolu audzēkņu radīti labākie projekti par iedomātas izstādes realizāciju.

Dalībnieki vecumā no 9 līdz 16 gadiem tika aicināti iejusties izstādes kuratora lomā un izveidot ieceri mākslas izstādei. Uzdevums bija radīt izstādes projektu, noformēt to uz planšetes un izstrādāt izstādes koncepciju. Ikvienu konkursa darbu vērtēja nozares profesionāļi – kuratori, kā arī mākslas un dizaina vidusskolu un augstskolu pārstāvji.

Izstādē eksponēti kolāžas un asamblāžas tehnikā vizualizēti mākslas izstāžu projekti, kas devuši iespēju audzēkņiem iejusties mākslas izstādes kuratora lomā.

Izstādē eksponēti labākie Latvijas mākslas skolu audzēkņu darbi no 98 Latvijas mākslas skolām, darbi tapuši Latvijas Nacionālā kultūras centra rīkotā Valsts konkursa ietvaros,

Arī Jēkaba Graubiņa Līvānu Mūzikas un mākslas audzēkņu - Ievas Stikānes un Junoras Narvidas - darbi ir iekļauti izstādes ekspozīcijā.

Aicinām apmeklēt izstādi no otrdienas līdz piektdienai no plkst.14.00-18.00 Rīgas ielā 12, Jēkaba Graubiņa Līvānu Mūzikas un mākslas skolas izstāžu namā!