20.jūlijā no 11.00 līdz 13.00 Līvānu pussalā, Domes ielā 1, Līvānos, Līvānu pilsētas svētku ietvaros pirmo reizi notiks konkurss “Gardēžu cīņas”. Tā mērķis ir popularizēt kulinārā mantojuma tradīcijas un jauninājumus, radīt svētku noskaņu Līvānu pilsētas viesiem un iedzīvotājiem. Konkursā var piedalīties jebkurš, kurš vēlas parādīt savu pavārmākslu. 

Dalībnieks konkursā piedalās ar mājās gatavotu produkciju – cienastu un produkcijas receptūru. Cienasts var būt gan sāļš, gan salds. Kopējam tā svaram jābūt vairāk kā 2 kg. Produkcija jānoformē atbilstoši Līvānu pilsētas svētku devīzei “Līvāni zied. Līvāni aug”. Papildus vērtējumu saņems produkcija, kuras pagatavošanā būs izmantotas Līvānu ražotāju (zemnieku, biškopju, dārzkopju, piensaimnieku u.tml.) izejvielas, kuras būs atšifrētas receptē.

Konkursa produkciju vērtēs  žūrijas komisijas dalībnieki, kuri noteiks trīs labākos, kuri saņems naudas balvas. Papildus savu simpātiju noteiks arī skatītāji.

Lai pieteiktos konkursam, līdz 18. jūlijam jāaizpilda pieteikuma forma vai aizpildīta pieteikuma veidlapa jānosūta uz e-pastu: luac@livani.lv , vai tā jāizdrukā un jānogādā Līvānu Uzņēmējdarbības atbalsta centrā, Domes ielā 3, Līvānos.

Atbildīgā persona par konkursa norisi ir LUAC vadītāja Inese Stahovska (tālr. 29324115, e-pasts: luac@livani.lv

Nolikums (PDF).