Deputāta soliņš (2016)
Deputāta soliņš (2016)

Autors Raimonds Vindulis, simboliski atspoguļo tautas kalpu darba specifiku. No attāluma soliņš tāpat kā deputāta amats šķiet ļoti piemīlīgs - skaists un ērts, taču sēdēt uz tā ir diezgan neērti (soliņā iestrādātas lielas metāla kniepadatas). Sākotnēji būt par deputātu daudziem šķiet viegli un ērti. Taču tie, kas šos pienākumus izbaudījuši uz savas ādas, zina, ka deputātam bieži nākas atbildēt uz neērtiem jautājumiem, paciest kritiku, uzņemties atbildību utt. Dizaina objekts veidots metālā un stiklā. Atrodas pie Līvānu novada pašvaldības ēkas, Rīgas iela 77. 

Spararats (2014)
Spararats (2014)

Autors Valērijs Konstantinovs, Raiņa un Rīgas ielas krustojumā simbolizē senatnīgu, metālā kaltu braucamrīku, kurā ērti var iekāpt gan pieaugušie, gan bērni. Tā ir iemīļota fotografēšanās vieta.  

Skolas sols (2016)
Skolas sols (2016)

Autors Ivo Folkmanis, uzstādīts skvērā pretī Līvānu 1.vidusskolai Rīgas ielā 126. Šis vides objekts veidots vēsturiska skolas sola formā, kādā mācījās iepriekšējo paaudžu skolnieki.

Izlīgšanas soliņš (2013)
Izlīgšanas soliņš (2013)

Autors Valērijs Konstantinovs, salabina mīlniekus un strīdniekus, uzstādīts bibliotēkas skvērā, Rīgas ielā 136. Slīpās sēdvirsmas dēļ sēdētāji saslīd kopā, līdz ar to ātrāk iespējama izlīgšana.

Pirts baļļa (2016)
Pirts baļļa

Autors SIA "A2C", atrodas vienā no zaļākajiem pilsētas skvēriem, Rīgas ielā 163 līdzās kādreizējai pirts ēkai. Pirts baļļas jeb kubula soliņā vienlaikus var sēdēt 3-4 cilvēki. Tas veidots no spundētiem ozolkoka dēļiem.

Brīvdabas viesistaba (2015)
Brīvdabas viesistaba (2015)

autori Ieva Māķena un Valters Stūris, ir īpaša ar savu atrašanās vietu (Vecticībnieku ielas galā, blakus Līvānu 1.vidusskolai). Tā ir augstākā vieta pilsētā, no kura paveras skaists skats uz centrālo pilsētas daļu un Dubnas upes līci. Šai uzkalnītē 17.gs. atradās pirmā katoļu koka baznīca Līvānos, par ko liecina senā ozolu aleja. Vides objekts izveidots iedzīvotāju atpūtai brīvā dabā. To veido slīpēta betona galds, dīvāns, krēsli, stāvlampa, „televizora” rāmis, kas kalpo kā ietvars skatam uz Dubnas upi. Tā kā Līvānos darbojas divi pasaules līmeņa high-teh šķiedras optikas uzņēmumi, galda virsmā iestrādāta optiskā šķiedra, kas tumsā spīd, radot savdabīgu efektu. 

Nākotnes uzņēmēju soliņš (2019)
Nākotnes uzņēmēju soliņš (2019)

Atrodas pie Līvānu Uzņēmējdarbības atbalsta centra, Domes ielā 3. Tas ir veltīts Līvānu novada uzņēmējiem. Soliņa izveidei iniciatīvas grupa “Mēs par nākotni” Līvānu novada pašvaldības rīkotajā Mazo grantu projektu konkursā ieguva finansējumu 800 eiro apmērā, pārējos līdzekļus iniciatīvas grupa ieguldīja no savas puses. Soliņu veidoja mākslinieks Mārtiņš Markots. 

Autobusu pieturvieta kubu sols (2019)
Autobusu pieturvieta kubu sols (2019)

Atrodas Celtniecības ielā pie SIA “Light Guide Optics International”. Tas naktī tiek izgaismots, simbolizējot uzņēmuma ražoto optisko šķiedru.

Autobusu pieturvieta radiatoru sols (2019)
Autobusu pieturvieta radiatoru sols (2019)

Atrodas Celtniecības ielā pie SIA “Līvānu siltums” katlumājas. Tas veidots no radiatora. 

Autobusu pieturvieta konditoru sols (2019)
Autobusu pieturvieta konditoru sols (2019)

Atrodas Celtniecības ielā pie konditorejas izstrādājumu ražotāja “Adugs”. Tas veidots no stilizētiem betona miltu maisiem.