Nākotnes ozolu ciems
Nākotnes ozolu ciems

Nākotnes ozolu ciems aicina ikvienu, kurš vēlas izbaudīt Latgales lauku skaistumu, iepazīt ozola dzīvi no ozolzīles līdz varenam kokam un piedalīties ozolu alejas stādīšanā. Objekta „Mana ozolu aleja” izveidē ir iespēja piedalīties ikvienam cilvēkam, kurš par piemiņu svarīgam savas dzīves notikumam- kāzām vai kāzu gadadienai, bērniņa nākšanai pasaulē, apaļai jubilejai, var atbraukt uz Kažiem, iegādāties un iestādīt ozoliņu. Šādi nozīmīgie dzīves mirkļi arī veidos ozolu aleju.

Nākotnes ozolu ciemā piedāvā organizēt kāzu svinības ar latgaļu izdarībām, goda vārtiem, zirga pajūgu, latgaļu dziesmām un protams ar latgaļu ēdieniem un dzērieniem, gadskārtu svētku svinēšanu(Līgo, mazie Jāņi), kā arī tiek rīkoti dažādi tematiski pasākumi. Kažos var rīkot bērnu un jauniešu nometnes, sporta spēles, var iegūt zināšanas par koku, krūmu un puķu audzēšanu un iegādāties stādus.

Ciema pārstāvji piedāvā veidot arī svētku noformējumus- ziedu kompozīcijas telpām un novietojamas brīvā dabā, līgavu pušķus un kāzu mašīnas dekorus.

Jau otro gadu uzņemam lielas tūristu grupas ar brokastīm vai ugunskura zupu. Gaidīsim visus interesentus! Iepazīstiet Latgales tematiskos ciemus!

Kontakti

Adrese: ”Mazie Upenāji”, Kaži, Sutru pagasts, Līvānu novads
Kontaktpersona: Zane Praņevska
Tel.: +371 265 95334
Epasts: zanepra@tvnet.lv
Biedrība “Latgales tematiskie ciemi”
Facebook grupa

Turku pirts ciems
Turku pirts ciems

Turku pirts ciems ir vieta jūsu priekam. Ciema galvenais piedāvājums ir pirts, gan baltā, gan melnā (dūmu) pirts. Pirti ir iespējams apmeklēt arī pirtnieka vai pirtnieces pavadībā. Pilnīgai labsajūtai tiek piedāvāti skrubji, maskas, kā arī masāžas.Pēc kārtīgas pēršanās un atpūtas svaigā lauku gaisā noteikti kārosies kāds prieciņš vēderam. Turku pirts ciemā ēdiens ir tikpat garšīgs kā toreiz… pie omītes laukos. Pusdienot var pie lielā saimes galda vai arī divvientulībā meža norā.Ja ir vēlēšanās paciemoties ilgāk, jums tiks piedāvāta omulīga istabiņa pirtsaugšā vai būdiņa mežā ar siena matračiem un aitas vilnas segām. Uz Turku pirts ciemu var doties viens vai kopā ar draugiem. Ciema saimniece aicina kopā svinēt Saulgriežus, vākt tējas, cept maizi un klausīties, kā aug zāle.

Kontakti

Adrese: Vidussala, Turku pagasts, Līvānu nov., LV 5316
Kristīne Šišlova, Tel.: +371 277 01575
Grigorijs Eniņš, Tel.: +371 221 62290
E-pasts: turkupirtsciems@gmail.com
Facebook grupa