Bērni pie rotaļu konstrukcijas - slidkalniņa

Līvānu novada pašvaldības izsludinātajā “Mazo Grantu projektu konkursā” tika atbalstīts un realizēts iedzīvotāju iniciatīvas “Roku rokā visi kopā” projekts “Svaigā gaisā domas raisās”. Piešķirtais finansējums projekta realizācijai bija 1257,88 EUR.

Projekta mērķis: veicināt Rožupes pamatskolas pirmsskolas grupu “Kastanīši” un “Zīļuks” bērnu pilnvērtīgu attīstību uzlabojot āra vidi – rotaļu laukumu. Projekta ietvaros uzstādīts spēļu namiņš un smilšu kaste Rožupes pamatskolas un pirmsskolas grupu “Zīļuks” un “Kastanīši” rotaļu laukumos. Tas veicinās bērnu pilnvērtīgu attīstību un uzlabos apkārtnes infrastruktūru. Rotaļu namiņa un smilšu kastes salikšanā un uzstādīšanā piedalījās arī Rožupes pamatskolas un pirmsskolu bērnu vecāki, kā arī iniciatīvas grupas dalībnieku radi un draugi. 3.novembrī notika atklāšanas pasākums “Birst, ripo, slīd”, kura laikā Rožupes pamatskolas pirmsskolu grupas bērni piedalījās dažādās aktivitātēs un rotaļās.

Paldies par atsaucību visiem, kuri piedalījās projekta “Svaigā gaisā domas raisās” realizācijā un Līvānu novada pašvaldībai par piešķirto finansiālo atbalstu projekta īstenošanai.

Sagatavoja: Marta Vilcāne, projekta vadītāja