kļavas lapas uz galda

“Latvijas Mazpulku rudens projektu foruma 2023” ietvaros 2023.gada 20.oktobrī, Līvānos norisinājās 2 radošās darbnīcas, kurās varēja iepazīties un arī praktiski pamēģināt no otrreizējiem un no dabas materiāliem veidot dažādas mājās un mazajā uzņēmējdarbībā noderīgas lietas. 
Linkā zemāk ir redzamas 100 fotogrāfijas no darbnīcu norises un no izstrādājumu piemēriem, kad izmatots papīrs, tekstils, stikls, koka, svaigi vai kaltēti augi, dārzeņi, dabas materiāli u.c., lai radītu dažādus traukus un ietvarus (ko izmantot, piemēram, Mazpulku saražotu produktu kvalitatīvai un pievilcīgai pasniegšanai tiešajā pārdošanā (tirdziņos, izstādēs, forumos, individuālos pasūtījumos), kā arī lai izveidotu skaistus un netradicionālus dekorus, interjera priekšmetus, iesaiņojuma variantus, noformējuma veidus (galdiem, stendiem, teltīm).

“2 x Izmantot.Ietaupīt.Ietirgot.” foto galerija: https://tinyurl.com/8wk2tvwa

Darbnīcu un projekta “2 x Izmantot.Ietaupīt.Ietirgot.” mērķis bija informēt, izglītot un iedvesmot dalībniekus, kā pašiem mājas apstākļos no otrreizējiem materiāliem izveidot dažādas noderīgas lietas (dzīvei un mazajam biznesam), t.sk. neizdodot naudu par jaunām.


Darbnīcas norisinās ar iniciatīvas Tīri.Labi. Pilsēta bez atkritumiem atbalstu. Bezatkritumu pilsētas iniciatīvu Latvijā īsteno pašvaldība sadarbībā ar biedrību “Zaļā Brīvība”, pateicoties The Coca-Cola Foundation finansiālam atbalstam. Par materiāla saturu atbild aktivitātes īstenotājs (Līvānu BJC).

logo rinda