Datums 24. februāris, 2024
Laiks20.00
Vieta Līvānu 1. vidusskolas sporta zāle
Afiša

24. februārī, plkst.20:00 uz Līvānu 1. vidusskolas sporta zāles basketbola laukumā tiksies repera Oda izvēlēta komanda, pret “Twitch” straumētāja CallmeGeneral komandu. Šīs spēles mērķis ir palīdzēt smagi slimu bērnu ārstēšanai un rehabilitācijai - “Mazo sirsniņu cerības” kampaņa.

Spēli organizē digitālā satura izveides organizācija “GARAZA” sadarbībā ar Līvānu Novada Jauniešu domi. Spēles mērķis ir piesaistīt pēc iespējas vairāk cilvēkus caur tiešraidi un savākt pēc iespējas vairāk līdzekļus “Mazo sirsniņu cerībai”. Spēles galvenais organizators un idejas autors, Aleksandrs Mitins, par spēles mērķi izteicās šādi: “Spēles galvenā doma ir pavisam vienkārša - mēs vēlamies saliedēt Latvijas digitālā satura veidotājus, ceļot šo lauciņu augstāk, vienlaikus veidojot publikai vienreizēju pasākumu, kas palīdzētu desmitiem bērnu izveseļoties un piepildīt savus iecerētos sapņus pilnvērtīgi!”

Visas spēles garumā, kā arī līdz spēlei, būs iespēja ziedot (https://www.ziedot.lv/ods-vs-general-4901). Spēli klātienē spēs apmeklēt vien 300 cilvēki, toties spēles tiešraidi nodrošinās organizatori. Biļetes var iegādāties ej.uz/odsgeneral.

Komandas sastāvēs no influenceriem un reperiem - Goča, Wiesulis, I MEAN LOVE, Zeļģis, E.V., YAM, Rihards Gromuls, Gustavs Mellenbergs, daaguchii, sivmoneyy, kā arī komandu kapteiņi - Ods un GENERAL (Komandu sastāvus skat. att.). Lai komandas būtu vienādos sastāvos spēlē piedalīsies arī “BK Līvāni” spēlētāji.

Spēles atbalstītāji ir SIA “Zelta Zeme”, SIA “Labas Mēbeles”,SIA “RNS-D”, SIA “885”, Ziedot.lv fonds un SIA “Ezītis Miglā”.