Datums 1. jūnijs, 2022
Laiks16.00–18.00
Vieta pie Līvānu KC, Rīgas iela 105, Līvāni
Koncerta afiša ar mākslinieku portretiem

1. jūnijā plkst. 16.00 pie Līvānu novada Kultūras centra notiks brīvdabas koncerts “Ceļoties spārnos”.

Koncertā uzstāsies Jēkaba Graubiņa Līvānu Mūzikas un mākslas skolas audzēkņi, pedagogi un izcilie absolventi – pazīstami un iemīļoti mūziķi: komponists Juris Kulakovs, etnomuzikologs Valdis Muktupāvels un dziedātājs Atis Auzāns.

Aicināti mūzikas mīļotāji, pilsētvides baudītāji un visi, kuriem Līvānu mūzikas un mākslas skola raisa mīļas atmiņas, kā arī audzēkņu lielākie atbalstītāji – vecāki un vecvecāki.

Šāds koncerts ir Līvānu MMS muzikāls un vasaru ieskandinošs veltījums mums visiem. To skola rīko kopā ar Viduslatgales pārnovadu fondu, kas jau vairākus gadus atbalsta audzēkņus ar stipendijām. Koncerts būs skolas audzēkņu un pedagogu sirsnīgs atbildes sveiciens, kā arī lielākā kolektīvā uzstāšanās pēc pandēmijas gadiem. Absolventi, kuru vārdi neprasa komentārus, bagātinās koncertu, iedvesmos jaunos talantus un, protams, priecēs mūs visus.

Koncerts ir bez maksas. Koncerta laikā būs iespējams ziedot mūzikas un mākslas skolas audzēkņu stipendijām.

Koncerts ir Viduslatgales pārnovadu fonda projekta “Labdarības aplis” aktivitāte. To finansiāli atbalsta Norvēģija, Islande un Lihtenšteina Aktīvo iedzīvotāju fonda granta programmas ietvaros.