Viesnīca „Gamma”

Viesnīca "Gamma" ar 11 numuriņiem ir vienīgā viesnīca pilsētā. Blakus viesnīcai ir stāvvieta, Ir kafejnīca, sauna, baseins, banketu zāle.

Kontakti

Adrese: Stacijas 5a, Līvāni
Tel.: +371 653 81888
www.hotelgamma.lv

Atpūtas komplekss "Avotiņš" Jersikā

Gribi atpūsties no pilsētas kņadas un ikdienas stresa, baudīt lauku dabu, plašumus un romantiku karstajā baļļā – kubulā zem zvaigžņotās mēness segas, kā arī malkas kurinātas lauku pirts labumus klusā skaistā vietā Daugavas krastā? Jūs gaida lauku pirts ”Avotiņš” ar guļvietām, ārā kubuls. Vasarā baseins, pludmales volejbola laukums, telšu vietas, zvejas prieki Daugavas krastā. Ja velies labi nosvinēt savu dzimšanas dienu, vai atpūsties ar darba kolektīvu vai vienkārši labi pavadīt brīvo laiku tev tāda iespēja ir – Pirts ''Avotiņš'' to sniedz.

Viesu nams atpūtas kompleksā "Avotiņš"
Istaba ar gultu atpūtas kompleksā "Avotiņš"

Kontakti

Adrese: Cirsenieki, Jersikas pag., Līvānu novads
Tel.: +371 25522499
E-pasts: dacebru@inbox.lv
Facebook konts

Atpūtas komplekss/viesu māja “Saulpurenes”

Viesu mājas „Saulpurenes” piedāvā patīkamu atpūtu ģimenēm vai draugu pulkam. Mūsu priekšrocības ir Līvānu pilsētas tuvums (atrodamies Dzirnavu ielas galā, tikai 700 m no centrālās Rīgas ielas); ērta piebraukšana pa asfaltētu ceļu; ainaviska vieta lauku teritorijā. Saviem viesiem piedāvā 2 labiekārtotas mājiņas ar 7 gultasvietām katrā, kā arī dušu, WC un TV. Mājiņas ir aprīkotas ar virtuves zonu, kur ir visi nepieciešamie trauki un galda piederumi. Katrai ēkai ir sava vasaras terase. Papildus piedāvā: lauku pirts pakalpojumus, telšu vietu Dubnas upes krastā, makšķerēšanu un peldēšanos piemājas dīķī. Vasaras periodā Saulpurenēs viesiem ir iespēja rīkot nelielas svinības. Viesu rīcībā ir grils, ugunskura vieta, bērnu rotaļu un volejbola laukums. Ja vēlaties izbaudīt dabas burvību, ērtības un jauku atpūtu Līvānu pilsētas pierobežā, tad šī vieta ir domāta tieši Jums!

Saulpurenes

Kontakti

Adrese: Dubnas viensētas, Turku pagasts, Līvānu novads
Tel.: +371 29504247
E-pasts: saulpurenesatpusties@inbox.lv 

“HANDMADE Latgola”

Ieejas maksa: objekta apskate 2,50 EUR, par pārējiem pakalpojumiem jāsazinās individuāli ar “HANDMADE Latgola” pa tālruni vai e-pastu: marika@handmadelatgola.lv.

Darba laiks: jebkurā dienā no 10.00 līdz 18.00, taču obligāti nepieciešams iepriekš pieteikties pa tālruni +371 29443621.

HANDMADE Latgola

Kontakti

Adrese: Vecticībnieku ielā 15, Līvānos
Tel.: +371 29443621
E-pasts: marika@handmadelatgola.lv
Mājas lapa
Facebook konts