Izglītība
Sieviete meitenei pasniedz maisiņu un pateicības rakstu

2. decembrī Līvānu novada dome apbalvoja Jēkaba Graubiņa Līvānu Mūzikas un mākslas skolas Mākslas  nodaļas audzēkņus, kuri guvuši panākumus vizuālās mākslas konkursā “Ziemassvētku apsveikuma kartīte”. Klātesošos uzrunāja Līvānu novada domes priekšsēdētāja vietniece Ginta Kraukle. Viņa pateicās bērniem par piedalīšanos konkursā un mūzikas un mākslas skolas Mākslas nodaļas pedagogiem par sadarbību.

Jau iepriekš vēstīts, ka novembrī Līvānu novada dome sadarbībā ar Jēkaba Graubiņa Līvānu Mūzikas un mākslas skolu aicināja mūzikas un mākslas skolas mākslas nodaļas audzēkņus piedalīties vizuālās mākslas konkursā “Ziemassvētku apsveikuma kartīte”. Bērniem un jauniešiem bija iespēja iesniegt Ziemassvētku tematikā veidotus attēlus, ko varētu izmantot Līvānu novada domes Ziemassvētku apsveikuma kartiņas izgatavošanai.

Konkursam tika iesniegti kopumā 36 darbi, kurus izvērtējot, komisija piešķīra mazās veicināšanas balvas Annikai Kivriņai, Poļinai Ustinovai, Katrīnai Vaivodei, Lukasam Meļņičenko un Enijai Bricei. Lielās veicināšanas balvas piešķirtas Elizabetei Aizpurei un Markusam Širinam par kopdarbu, kā arī Alisei Ancānei.

Par uzvarētāju konkursā kļuva 13-gadīgā Ieva Stikāne, kuras darbs uzrunāja vērtētājus ar tā oriģinalitāti.

Ziemassvētku kartiņa, ko rotās Ievas veidotais darbs, aizceļos pie aptuveni 250 Līvānu novada pašvaldības sadarbības partneriem visā Latvijā un ārvalstīs. Uz kartiņas aizmugurējā vāka būs izvietota informācija par vāka dizaina autori.

Gan veicināšanas balvu ieguvēji, gan konkursa uzvarētāja saņēma balvās Līvānu stikla pūšanas darbnīcā tapušos stikla izstrādājumus, vietējo uzņēmumu ražotos gardumus un suvenīrus ar Līvānu novada simboliku. Visi bērni un jaunieši, kuri piedalījās konkursā, saņems Līvānu novada domes Pateicības rakstus.

Konkursam iesniegtie darbi apskatāmi Līvānu novada pašvaldības Facebook profilā: https://www.facebook.com/media/set/?set=a.1782275851974215&type=3.

Aicinām arī uzņēmumu un iestāžu pārstāvjus ielūkoties bērnu darbos – iespējams, kāds no tiem jums iepatiksies un arī kļūs par jūsu organizācijas Ziemassvētku apsveikumu! Ja kāds darbs jūs ir ieinteresējis, zvaniet 26199191 vai rakstiet indra.upeniece@livani.lv.

Facebook ieraksts un foto no apbalvošanas