Sports
Cilvēki uz goda pjedestālā, fonā mežs

LSVS 58.Pašvaldību sporta spēļu rudens kross

25. septembrī Jēkabpilī ar rudens krosa sacensībām noslēdzās LSVS 58. Pašvaldību sporta spēles. Pēc provizoriskā rezultāta kopvērtējumā esam ierindojušies 3. vietā. Apsveicams rezultāts! Paldies ikvienam, kas startēja un pašaizliedzīgi cīnījās par komandas kopvērtējumu.

Un tagad par rudens krosu. Krosa komandā startēja desmit skrējēji un katrs dalībnieks sasniedza šī brīža sportiskās formas augstāko rezultātu. Pirmās uz starta 1km distancē stājās Leontīne Vītola 80+ - 1. vieta ar rezultātu 9:50,5, Anna Ivbule grupā 75+ un ar rezultātu 11:51,6 izcīnīja 3. vietu. Tad 2km distanci veica Mārīte Vilcāne 60+ 1. vieta- 9:54,1, Gundega Jurāne 60+- 2. vieta 11:02,5, Elza Rūsiņa 60+- 3. vieta 11:27,4( viss pjedestāls līvānietēm), Alīda Ābola 65+-1. vieta 11:45,8. tad 3 km distancē devās vīrieši: Varis Peisenieks 60+ un Jānis Važņevičs 60+ un attiecīgi ar rezultātiem 16:42,3 un 16:03,7 izcīnīja sesto un septīto vietu. Līgai Novokšanovai 40 + bija debija rudens krosā un 5km distancē izcīnīta septītā vieta- 28:22,9. Krosa sacensības 8km distancē noslēdza vīrieši. Andrejs Bondarevs 40+  spēcīgā konkurencē izcīnīja 4. vietu 33:08,5. Summējot izcīnītos punktus ( 1. vieta-15 punkti, 2.vieta-14 punkti,3. vieta-13. punkti utt.) ar 107 punktiem izcīnījām ceturto vietu 13 komandu vērtējumā. Mūsu mazajam novadiņam labs sniegums. 1. vietā ar 115 punktiem Jēkabpils, 2. vietā ar 115 punktiem Ogre, 3. vietā ar 114 punktiem Gulbene. Paldies par cīņassparu un mērķtiecību!

Sievietes ar balvām pie autobusa

Tautas skrējiens “Apkārt Radžu ūdenskrātuvei” 2021

Eiropas Sporta nedēļas ietvaros Jēkabpilī Mežaparkā notika tautas skrējiens “Apkārt Radžu ūdenskrātuvei” 2021. Vispirms Mežaparkā 500m veica bērni. Līvānu Bērnu un jaunatnes sporta skolas audzēkne Evelīna Lāce izcīnīja 1. vietu, Adrians Pabērzs-2. vietu, Armands Pabērzs-3. vietu. Divreiz garākā distancē Artjoms Jermolajevs ierindojās 2. vietā. Tad startēja tautas skrējiens 6,5 km garš. Visātrāk no sporta skolas audzēkņiem distanci veica Adrians Karpovičs un ar rezultātu 29:53,4 sava grupā ierindojās 3. vietā. 3. vietā ierindojās arī Gatis Romanovs-30:39,6. Evelīna Žanete Švirkste izcīnīja 1. vietu-31:49,0, Līva Marija Barkauska 2. vietu-32:19,3. Trešo vietu izcīnīja Alisa Jermolajeva- 31:48,5.

Nikita Bondarevs izcīnīja pirmo vietu ar rezultātu 24:39,0. Tas ir TOP trešais rezultāts. Mārīte Vilcāne izcīnīja 1. vietu- 31:59,1 un Elza Rūsiņa 2. vietu-36:53,3. Apsveicam!

Eiropas Vieglatlētikas vecmeistaru festivāls

No 21. līdz 26. septembrim Itālijas pilsētā Anconā notika Eiropas vieglatlētikas vecmeistaru festivāls no 60+ gadiem. Festivālā piedalījās 11 valstis: Latvija, Dānija, Rumānija, Slovākija, Turcija, Horvātija, Itālija, Vācija, Spānija, Francija, Serbija. Festivāls tika pārcelts no pagājušā gada maija. Festivāla organizators Itālija sadarbībā ar Eiropas Meistaru Asociāciju. Festivāls notika Erasmus+ Sport projekta ietvaros.

Latvijas komandā startēja Mārīte Kozlovska (Rēzekne), Iraida Zālīte (Rīga), Lilija Karjuse (talsi), Voldemārs Zemītis (Gulbene), Valdis Cela (Ventspils), Jānis Mankovskis (Līvāni), Juris Lebedoks (Līvāni).Tika apbalvotas pirmās sešas vietas pēc punktu tabulām.

Mūsu komandas varējums:

Valdis Cela trīssoļlēkšana 9,92 -2.v.
Mārīte Kozlovska 400m 1:24.28- 4.v.
Jānis Mankovskis trīssoļlēkšana 7,62-4.v.

Valdis Cela tāllēkšana 4.40-4.v.
Mārīte Kozlovska 200m 34.83 -6.v.
Voldemārs Mezītis 200m 29.74-6.v.
Jānis Mankovskis tāllēkšana 3.46-6.v.

Jauktā stafete 4x200m 5.v.: Mārīte Kozlovska, Iraida Zālīte, Valdis Cela, Voldemārs Mezītis
Juris Lebedoks trīssoļlēkšana-9,39-9. vieta, tāllēkšana 4,49- 7. vieta.