Aktualitātes Atbalsts Ukrainai
Vēstule no Kameņec-Podoļskas

Līvānu novada pašvaldība saņēmusi vēstuli no sadraudzības pilsētas Ukrainā Kameņec-Podoļskas mēra Mykhailo Positko. Vēstulē Kameņec-Podoļskas pašvaldība izsaka pateicību par sniegto palīdzību, rūpēm un lielo vēlmi palīdzēt šajā Ukrainai tik smagajā laikā.

Vēstule no Kameņec-Podoļskas

Atgādinām. Atsaucoties uz Līvānu sadraudzības pilsētas Ukrainā Kameņecas-Podoļskas pašvaldības vēstuli, 8.marta ārkārtas sēdē dome lēma piešķirt līdzekļus 5000 EUR apmērā Kameņecas-Podoļskas pašvaldībai, atbalsta sniegšanai Ukrainas konfliktā cietušajiem.

Ikvienam iedzīvotājam un uzņēmumam ir iespēja individuāli atbalstīt Līvānu sadraudzības pilsētā Kameņecā-Podoļskā Ukrainā, ziedojot SKAIDRĀ NAUDĀ, to var izdarīt biedrībā “Baltā māja”, kur izvietota ziedojumu kastīte. Katru darba dienu no 9.00 līdz 14.00, vēršoties pie biedrības darbiniekiem. Adrese: Stacijas ielā 2,  Līvānos, tālrunis: 65381707.

Joprojām iespējams ziedot arī elektroniski. SEB banka, Swedbank un Banka Citadele ir atcēlušas komisijas maksu par paskaitījumiem uz Ukrainu.

Ziedojuma rekvizīti:

  • Saņēmēja nosaukums: Kamianets-Podilskyi City Council
  • Saņēmēja konts: UA263154050000025551052400419
  • Maksājuma mērķis: charitable assistance
  • Adrese: Maydan Vidrodzhennya 1, Kamianets-Podilskyi, Khmelnytskyi Oblast

Visi saņemtie līdzekļi tiks novirzīti, lai palīdzētu pilsētas iedzīvotājiem un bēgļiem no citiem Ukrainas reģioniem.

Pašvaldība izsaka pateicību ikvienam novada iedzīvotājam un uzņēmumam, kurš jau ir ziedojis kā arī sniedzis cita veida atbalstu Ukrainai un tās cilvēkiem.