bumba

Biedrība “Sēnīte” Līvānu novada Rudzātos jau ir veikusi apjomīgu finanšu piesaisti 3x3 basketbola laukuma izveidei. 
Bet vēl ir nevietā teikt, ka suns jau pārkāpts, palikusi vien aste. Pagaidām laukuma vieta ir tikai tukša vieta, par FIBA sertificētu basketbola laukumu tas taps vasarā. Ar piesaistītajiem līdzekļiem būvniecības izmaksu sadārdzinājuma dēļ “suņa astes” varētu būt pat vairākas. Tāpēc biedrība “Sēnīte”, ieceres autors Ivo Brūvers un domubiedri aicina sporta entuziastus, novadniekus un labo darbu atbalstītājus iesaistīties ar ziedojumu ekselentas un pagaidām vienīgās 3x3 basketbola spēles vietas izveidei Viduslatgalē.

  • Iecere izveidot 3x3 basketbola laukumu radās Rudzātu sportiskajām ģimenēm, savukārt pamudinājums bija Latvijas sportistu kļūšana par pirmajiem pasaules čempioniem 3x3 basketbolā Tokijas olimpiskajās spēlēs. 
  • Projekta iecere sniedzas pāri viena novada robežām, tā būs iespēja sporta entuziastiem, sporta skolām un biedrībām rīkot pasākumus, sacensības un nometnes. Ieguvēji būs gan sporta profesionāļi, gan vietējās ģimenes, divu novadu bērni un jaunieši. 
  • Rudzāti ir pusceļā starp Līvāniem un Preiļiem, tāpēc aicinām atbalstītājus no abiem novadiem. Sportam nav robežu!

30.martā plkst. 18:00 biedrība “Sēnīte” kopā ar atbalstītāju “Viduslatgales pārnovadu fonds” aicina ikvienu interesentu uz neformālu pasākumu “Ziedotāju aplis” Preiļos, lai klātienē tiktos ar ieceres autoru un ziedotu idejas atbalstam. Ziedojums tiks vākts laukuma labiekārtošanai, lai spēles noritētu patīkami gan skatītājiem, gan spēlētājiem – proti, pārvietojamiem viegliem soliem.


Ieceri var atbalstīt, ziedojot caur Viduslatgales pārnovadu fondu https://www.vlpf.lv/ziedot/ziedot, ziedojuma mērķī norādot 3x3 basketbola laukums.
Interesentus, kas vēlas piedalīties Ziedotāju aplī,  aicinām pieteikties pa tālruni 26411294 vai rakstot e-pastu  vlpf@inbox.lv