Saistībā ar Rīgas ielas pārbūves darbiem no 25. augusta ieviesti jauni satiksmes organizācijas ierobežojumi.
Būvdarbu laikā satiksmei ir slēgta Biedrības iela, savukārt iebraukšana un izbraukšana no Centra laukuma tiek organizēta pa Dzelzceļa ielu. Tāpat pārvietota gājēju pāreja, kas atradās pirms Biedrības ielas – turpmāk tā izvietota posma sākumā pirms Biedrības ielas.
Lai nodrošinātu pēc iespējas mazākus traucējumus iedzīvotājiem, būvdarbu laikā tiks saglabāta piekļuve īpašumiem, kā arī nodrošināta operatīvā un atkritumu apsaimniekošanas transporta kustība. Ja asfaltēšanas darbu laikā piekļuve īpašumiem uz laiku būs ierobežota, iedzīvotāji par to tiks informēti iepriekš.
Darbi tiks veikti pa posmiem, sākotnēji slēdzot labo braukšanas joslu, lai satiksmes plūsma būtu iespējami mazāk traucēta.