Aktualitātes Sports
ģimeņu diena Rožupē

30. maijā pie Rožupes pamatskolas zumēja kā bišu spietā. Bija sapulcējušās vairāk nekā 25 Rožupes pagasta ģimenes. Gan lielie, gan mazie bija gatavi piedalīties Sporta svētkos.

Pirms sportošanas sportotājus ar dziesmu sveica skolas ansamblis. Kopā tika nodziedāta Sporta svētku himna.  Bija ieradušās arī Mikipeles, kuras ar savu klātbūtni  priecēja, uzjautrināja, kā arī uzmundrināja sportotājus.

Ģimenes bija uzmanīgas spēlējot ,,Jengu”, precīzas ,,Twist Ladder”.  Savu spēku parādīja virves vilkšanā, izveicību boulingā, kriketā un jautrajā stafetē. Veiksmīgākie uzvarēja ,,Cirkā” un “Dambretē”.

ģimeņu diena Rožupē 2

No sportošanas brīvajos brīžos varēja piedalīties paklājiņu un paliktnīšu tamborēšanas, māla svilpavnieku izgatavošanas, sveču liešanas un salmu rotu izgatavošanas darbnīcās. Kā arī individuāli uzspēlēt galda futbolu.

Par atmiņu no Sporta svētkiem, katra ģimene saņēma nozīmīti, pirmo triju vietu ieguvēji – kausus. 

Paldies Rožupes pagasta ģimenēm, kuras piedalījās Rožupes pagasta ģimeņu sporta svētkos!

Paldies pasākuma finanšu avotam – Līvānu novada domei, projekta ieviesējam nodibinājumam ,,Viduslatgales pārnovadu fondam”, kā arī  SIA ,,Līvānu kūdras fabrika” par līdzfinansējumu. Paldies SIA “Saltums 2” par garšīgajiem saldējumiem.

Lai visām ģimenēm ir  skaista, silta un krāsaina vasara!

Iniciatīvas grupas vārdā

Rožupes pamatskolas skolotāja Inga Kūkusiliņa