Sports
Karsējmeitenes

Pavisam nesen Deju studija 27 atgriezās no Jūrmalas starptautiskā konkursa "Jūras Zvaigzne", atvedot uz Līvāniem divus zeltus (trio – Elīza Lielpētere, Luīze Praņevska, Evita Tentere, solo – Elīza Lielpētere) un sudrabu (Evita Tentere), bet jau 2.oktobrī  devās uz Salaspili, kur norisinājās Latvijas karsējkomandu čempionāts. Tajā piedalījās karsējkomandas no Lietuvas, Ukrainas un Latvijas.

Līvānu novadu šajā konkursā bija pārstāvēts pirmo reizi. Deju studijas 27 Līvānu komandas sastāvs: Marta Nikiforova, Vanesa Viča, Elīza Lielpētere, Evita Tentere, Samanta Engere, Alisa Jermolajeva, Samanta Justīne Romanova. Neskatoties uz to, ka meitenes ar jauno deju stilu aizraujas tikai mēnesi, kopā ar treneri K.Lipinu šo izaicinājumu pieņēma un sacentās ar pieredzējušiem dejotājiem.

Apsveicam karsējkomadu ar iegūtu 4.vietu nominācijā cheer dance show. Liels prieks par jaunāko komandas dejotāju M.Nikiforovu, kura nominācijā urban dance cheer ieguva 1.vietu! Lai nezūd iedvesma un cīņas spars. 

Paldies Latvijas Karsēju sporta federācijai par uzmundrinājumu un iedrošinājumu piedalīties. Paldies Līvānu novada domei par transportu.
Turpmāk plānojam attīstīt šo sporta veidu mūsu novadā!