FacebookX / TwitterLinkedinThreads

Trešdien, 18. aprīlī, 13.00 visas jaunās un topošās māmiņas ir laipni aicinātas un bezmaksas nodarbību “Es sevi iepazīstu no jauna!  Pieņemu un iemīlu!” Nodarbību vadīs psiholoģe Aija Rožinska.

Saistītas tēmas

Aktualitātes:
Projekti