Sports
Vīrieši un sievietes uz piedestāla

7.  Līvānu novada čempionāts svaru stieņa spiešanā guļus bez ekipējuma

5. martā Līvānu pirmās vidusskolas vieglatlētikas manēžā notika 7.  Līvānu novada čempionāts svaru stieņa spiešanā guļus bez ekipējuma . Sacensības notika zaļajā režīmā un piedalījās 64 sportisti no Lietuvas, Aizkraukles, Jēkabpils, Gulbenes, Rēzeknes, Rīgas, Madonas,  Talsiem, Ziemeļlatgales, Līvāniem. Tas bija lielākais dalībnieku skaits no visām šogad notikušajām sacensībām. Startēja 9 komandas. Pirmo vietu izcīnīja Aizkraukle, otro-Jēkabpils, bet trešo-Gulbene. Līvānieši Georgijs Stoļerovs, Romāns Jakovels, Nils Jakovels un Vladislavs Savenko komandu vērtējumā ierindojās 5. vietā. Georgijs Stoļerovs senioru II grupā izcīnīja pirmo vietu, absolūtajā vērtējumā arī pirmā vieta. Otrās vietas izcīnīja Vladislavs Savenko un Romāns Jakovels. Nils Jakovels ierindojās 6. vietā. Dalībnieki atzinīgi novērtēja medaļas, stikla balvas, sacensību vietu un organizāciju. Sacensību organizatori saka milzīgu paldies Līvānu 1. vidusskolas administrācijai un dežurantei, tehniskajam personālam Georgijam Stoļerovam, Nikitam Ivanovam, Vladislavam Savenko, Dmitrijam Isajevam. Uz tikšanos nākamgad!

Latvijas sporta veterānu savienības 59. sporta spēļu finālsacensības galda tenisā

6. martā Salaspilī notika Latvijas sporta veterānu savienības finālsacensības galda tenisā. Līvānu novada pašvaldību pārstāvēja  Voldemārs Limans, Ilgonis Krēsliņš un Jevgēnijs Garjačko. Bronzas medalu izcīnīja Voldemārs Limans grupā 70+. Apsveicam! Jevgēnijs Gorjačko izcīnīja 24. vietu grupā 60+, bet Ilgonis Krēsliņš- 17. vietu grupā 50+. Komanda startēja nepilnā sastāvā un ierindojās 24. vietā.

Latvijas sporta veterānu savienības 59. sporta spēļu finālsacensības vieglatlētikā telpās

12. martā Valmierā atjaunotajā Jāņa Daliņa stadiona vieglatlētikas manēžā notika Latvijas sporta veterānu savienības finālsacensības vieglatlētikā telpās vecmeistariem. Sacensībās piedalījās 326 sportisti no 29 pašvaldībām un valstspilsētam Dalībnieki sacentās 18 disciplīnās (9 dāmām un 9 kungiem). Dāmas piedalījās sacensībās 12 vecuma grupās, bet kungi - 13 vecuma grupās. Sportisti cīnījās par 225 medaļu komplektiem. Komandu vērtējumā 1. vietu izcīnīja Valmieras novada komanda, 2. vietu ieguva Rīgas valstspilsētas komanda, bet 3. vietu ar vienādu iegūto punktu skaitu dalīja divas komandas - Daugavpils valstspilsētas un Ventspils valstspilsētas komandas. Līvānu novadu pārstāvēja trīspadsmit sportisti. Izcīnot divdesmit sešas medaļas-14 zelta, 4 sudraba un 8 bronzas ieņēma 7. vietu. Komandas dalībnieku rezultāti tabulā.