Vide

Lielā Talka jau trīspadsmito gadu kopā pulcēja Latvijas iedzīvotājus, lai kopīgiem spēkiem panāktu, ka Latvija kļūst par zaļu un sakoptu valsti. Ņemot vērā ārkārtējo situāciju, šogad talkas dalībnieki tika aicināti talkot nevis lielās kompānijās, bet gan piedalīties akcijā vienatnē, divatā, ģimenes vai domubiedru lokā.

Līvānu novadā kopumā šogad tika pieteiktas 23 talkošanas vietas, vairumā no kurām rosība notika jau pirms 16.maija, kas bija oficiālā talkas norises diena. Arī šogad tika vākts, kopts, tīrīts un stādīts, bet netika aizmirsts arī par valstī noteikto drošības pasākumu ievērošanu. Kopā šogad tika savākti 1469 atkritumu maisi (pagājušo gadu  1432 maisi).

Līvānu novada domes darbinieki ar SIA "Līvānu dzīvokļu un komunālā saimniecība" atbalstu šogad Lielās Talkas ietvaros stādīja jasmīnus gar gājēju/veloceliņu līdzās Laimiņas skolai, turpinot pagājušajā gadā uzsākto ziedošo krūmu alejas veidošanu. Tika iestādīti kopumā 25 dažādu šķirņu jasmīnu krūmi.

Paldies ikvienam Lielās Talkas dalībniekam, kurš nesavtīgi ieguldīja savu laiku un darbu, lai sakoptu kādu no Līvānu novada stūrīšiem!