Izglītība NVO
Bērni pie rotājumiem pie ēkas

Trīs nedēļas trīsdesmit J. Graubiņa Līvānu Mūzikas un mākslas skolas audzēkņi kopā ar skolotājām gatavoja Lieldienu dekorācijas divu vietējo uzņēmumu skatlogiem.

Putni, olas, zariņi, ligzdiņas, krāsaina gaisīga pavasara noskaņa uzburta beķerejā "Monika" un kafejnīcā "Sipres".

Skolotājas stāsta, ka darbam uzņemot apgriezienus, bērni un pašas skolotājas esot ļoti aizrāvušās, tāpēc dekorācijas ir veidotas ar lielu degsmi un prieku.

Skolēni stāsta, ka guvuši iedvesmu izrotāt arī mājas. Skiču radīšanā esot palīdzējis pārrunātais par Lieldienu svinēšanu un tradīcijām.

Lieldienu dekorācijas priecēs arī pēc svētkiem, tās ir atdāvinātas abiem uzņēmumiem. Gan "Monika", gan "Sipres" ir uzņēmumi, kuri atbalsta Viduslatgales pārnovadu fondu, jau gadiem atļaujot izvietot ziedojumu kastītes. Ziedojumi tiek vākti gan bērnu ar īpašām vajadzībām atbalstam, gan arī mūzikas un mākslas skolas audzēkņu stipendijām. Skolēnu darbs ir viņu labais darbs uzņēmējiem.

Dekorāciju darbnīcas varēja notikt valsts budžeta programmas "NVO fonds" ietvaros projektā "Iedzīvotāji iesaiste labdarībā", ko īsteno Viduslatgales pārnovadu fonds.

Paldies bērniem un skolotājām par ieguldīto radošo garu, idejām, darbu un entuziasmu!

Bērni kaut ko veido
Bērni telpā veido

 

Bērni un skolotāj iz ielas - skats caur noformētu logu
Skats uz Lieldienu tematikā noformētu logu