Sports

Svētdien, 19. maijā, Rīgā norisinājās “Tet Rīgas maratons”. Tā bija arī iespēja sacensību uzvarētājiem kvalificēties nākamā gada Tokijas olimpiskajām spēlēm (OS) vai šī gada pasaules čempionātam (PČ) Katarā.

Dmitrijs Serjogins “Tet Rīgas maratonā” izcīnīja Latvijas čempiona titulu maratonā, bet sieviešu konkurencē par Latvijas čempioni kļuva Karīna Helmane-Soročenkova.

Dmitrijs maratona kopvērtējumā ierindojās 10 vietā un izcīnīja arī ceļazīmi uz šī gada pasaules čempionātu. Karīna ierindojās 11 vietā sieviešu kopvērtējumā, līdz ar to palika vienas vietas attālumā no pasaules čempionāta ceļazīmes.

Adi sportisti trenējas pie trenera Andreja Bondareva un sacensībās pārstāv Līvānu novada vieglatlētikas klubu.

Apsveicam Dmitriju un Karīnu un viņu treneri Andreju ar lielisko panākumu!