Sports
Bērni pie orientēšanās sacensību finiša

Eiropas sporta nedēļas izskaņā  piekto reizi notika “Līvānu kauss” orientēšanās sportā Gunāra Jāņa Mīkuļa piemiņai. Katru gadu sacensību galvenais tiesnesis Varis Peisenieks kādai citai Līvānu pilsētas daļai uzzīmē karti un sagatavo orientēšanās sprinta trasi. Orientēšanās sacensības ir veltītas Gunāram Jānim Mīkulim, sporta meistaram, orientēšanās celmlauzim.

Orientēšanās ir notikusi no skolu stadiona uz Latgales Mākslas un amatniecības centru, uz bijušo Stikla rūpnīcu, pie JIC Kvartāls, Grīvas aktīvās atpūtas parkā un šogad Labirinta skvērā starp Rīgas ielu, Dzirnavu ielu, dzelzceļu un Dubnas upi.

Sacensību dienā laiks tik ļoti lutināja, ka katrs sacensību dalībnieks baudīja Līvānu pilsētas sakopto vidi, košās kļavas, saprotošos, atsaucīgos un izbrīna pārpilnos garāmgājējus. Priecēja pilsētnieku disciplinētība, jo neviens kontrolpunkts nebija pārnests citā vietā vai citādi bojāts.

Orientēšanās sacensībās piedalījās piecdesmit četri dalībnieki. Vienlaicīgi tās bija orientēšanās kluba “Sēlijas Mežs” sacensību seriāla noslēguma kārta.

Paldies dalībniekiem par uzticību orientēšanās sportam. Paldies Varim Peiseniekam, Dainai Lūkinai, Guntai Dreimanei, Jānim Magdaļenokam, Jurim Iesalniekam un Līvānu 1.vsk. par paveikto raito sacensību norisē. Uz tikšanos nākamgad!

Sīkāk ar rezultātiem var iepazīties šeit: http://osksm.lv/wp-content/uploads/2021/09/SIME__-Livanu-kauss-2021Orientieris-2021-9.karta_.html

Trīs vīrieši uz pjedestālā