Ģimenēm Kultūra Svētki
Daudz cilvēku iet gājienā

Par neatņemamu svētku tradīciju Līvānu pilsētas svētku laikā ir kļuvis Svētku gājiens. Turpinot tradīciju, aicinām piedalīties pilsētas svētku gājienā, kas norisināsies galvenajā svētku norises dienā 23.jūlijā plkst. 19:30 posmā no Līvānu novada Kultūras centra līdz svētku centrālajai skatuvei pussalā pie Līvānu Stikla un amatniecības centra. Pulcēšanās svētku gājienam plkst. 19:00.

 

Aicinām Svētku gājienā piedalīties Līvānu novada uzņēmumus, iestādes, organizācijas, novada iedzīvotājus, draugu un domubiedru grupas! Izmantojiet vienreizēju iespēju svētkos priecēt Līvānu novada iedzīvotājus un viesus!

 

Gājiena priekšgalā un goda vietā būs jaunās ģimenes ar bēbīšu ratiņiem, trīsriteņiem, skrejriteņiem un citiem braucamrīkiem. Aicinām izrotāt ratus, padomāt par ģimeņu vizuālo tēlu, jo atraktīvākajām ģimenēm būs saldas balvas. Tiks apbalvota arī saliedētākā organizācija, kas saņems “piedzīvojuma balvu” ar iespēju to izmantot kopīgi visam kolektīvam.

Radīsim svētkus kopā!

 

Pieteikšanās līdz 22.jūlija plkst.17:00 aizpildot elektronisko pieteikšanās anketu  vai lejupielādējot un aizpildot Pieteikuma anketu(docx), kuru jānosūta uz e-pastu:  kc@livani.lv vai jānogādā Līvānu novada Kultūras centra kasē.

Pieteikuma anketa (elektroniski): https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSeFIwY-4xyYB4417-4ofd1bMXZmJuAlCbthzGiplm_RbA-j9Q/viewform?vc=0&c=0&w=1&flr=0

Papildus informācija pa tālr.: 29690393, kontaktpersona – Līva Rūliete