2019.gada 1.decembrī Līvānos savas durvis vēra unikāla vieta – mūsdienu Latgales amatniecības vērtību mājvieta “HANDMADE Latgola”, kur vienuviet reālā mājas vidē varēs apskatīt ap 300 dažādus mūsdienīgus un mājā praktiski pielietojamus Latgales amatniecības izstrādājumus (mājlietas), bet ne tikai…

"HANDMADE Latgola" ir tādu Latgales amatniecības vērtību mājvieta, kurā apkopotos izstrādājumus raksturo mūsdienīgs dizains, funkcionalitāte, augsta amatnieciskā kvalitāte un praktisks pielietojums mājās. Taču šī vieta ir ne tikai netradicionāls amatniecības un kultūras tūrisma objekts (ar iespēju iegādāties praktiski visu, kas tur redzams), tā ir arī tematisku pasākumu vieta (līdz 15 cilvēku grupām), mājīga tikšanās un sarunu telpa ar pievienoto vērtību, kā arī ekskluzīva naktsmītne (4-6 cilvēkiem) īpašiem gadījumiem.

 

Kontakti

Adrese: Vecticībnieku ielā 15, Līvānos.

Darba laiks: jebkurā dienā no 10.00 līdz 18.00, taču obligāti nepieciešams iepriekš pieteikties pa tālruni +371 29443621.

Ieejas maksa: objekta apskate 2,50 EUR, par pārējiem pakalpojumiem jāsazinās individuāli ar “HANDMADE Latgola” pa tālruni vai e-pastu: marika@handmadelatgola.lv.

Mājaslapa: www.handmadelatgola.lv
Facebook lapa: https://www.facebook.com/handmadelatgola.lv/