ATZINĪBAS RAKSTS

Līvānu novada domes Atzinības rakstus pasniedz katru gadu Latvijas Republikas Proklamēšanas gadadienā nominācijās: izglītība; kultūra; sports; sabiedriskais darbs; uzņēmējdarbība; mecenātisms; labdarība; medicīna; pašaizliedzīga rīcība.

 

Atzinības rakstu saņēmēji:

 

2004.gads:

  1. Aizpuriete Marija; 
  2. Ancāne Marija; 
  3. Auzāne Anita; 
  4. Baufale Silvija; 
  5. Davkšte Klaudija; 
  6. Kivlenieks Ivars;
  7. Kokina Ināra;
  8. Priluckis Valērijs;
  9. Raginska Marija;
  10. Salcevičs Ēriks;
  11. Sopulis Andrejs;
  12. Turkupole Viktorija;
  13. Ūbelis Arnolds;
  14. Vaišļa Ināra;
  15. Varnas Skaidrīte;
  16. Vasiļjeva Rasma.

2005.gads:

  1. Aizpuriete Maija;
  2. Caune Veneranda;
  3. Dubovska Sanita;
  4. Griņeviča Alla;
  5. Jefimova Glikēlija;
  6. Krasko Janīna;
  7. Kraukle Sanita;
  8. Kulakova Maija;
  9. Kulitāne Ināra;
  10. Lazdāns Jāzeps;
  11. Mīkulis Gunārs;
  12. Pfafrods Daumants;
  13. Rubine Zigrīda;
  14. Semeiko Rita;
  15. Stikuts Jūlijs;
  16. Veigure Skaidrīte;
  17. Vilcāne Mārīte;
  18. Zaļmežs Ingmārs.

2006.gads:

  1. Alika Faina;
  2. Broņka  Marija;
  3. Grigorjevs Vjačeslavs;
  4. Iesalniece Ligita;
  5. Iļjina Ksenija;
  6. Jačmenkins Aivars;
  7. Kirilko Vera;
  8. Kovči Iosifs;
  9. Kovči Otto;
  10. Malniece  Irēna;
  11. Poļakovs Vladimirs;
  12. Reitere Anita;
  13. Romanovskis Pēteris;
  14. Rudzāte Otīlija;
  15. Siladieviņa Ludmila;
  16. Strods Anatolijs;
  17. Švirksta Gunta;
  18. Valtere Inese;
  19. Vanaga Ilze;
  20. Vilcāne Dagnija;
  21. Vilcāne Žanna;
  22. Vītola Leontīne.

2007.gads:

  1. Ancāns Laurentijs;
  2. Baltmanis Jānis;
  3. Beča Lolita;
  4. Bulāne Anna;
  5. Cērmeniece Velta;
  6. Ciša Aina;
  7. Elksne Anna;
  8. Grandāns Jānis;
  9. Gribonika Ināra;
  10. Grugule Aija;
  11. Jonāne Laura;
  12. Jurāns Didzis;
  13. Kalvāne Ināra;
  14. Kuzmina Gaļina;
  15. Kūkusiliņa Inga;
  16. Lāce Viktorija;
  17. Lietauniece Ināra;
  18. Pinupe Sanita;
  19. Raubiška Inta;
  20. Raubiška Rita;
  21. Raudule Elīna;
  22. Rone Alvīne;
  23. Rudzāte Monika;
  24. Slica Līga;
  25. Sopulis Andrejs;
  26. Stoļarova Vija;
  27. Šteinbergs Teodors;
  28. Šubņikovs Aleksejs;
  29. Turks Alberts;
  30. Usārs Andrejs;
  31. Vasiļjevs Vadims;
  32. Visockis Ilmārs;
  33. Znutiņš Edgars.

2008.gads:

  1. Ancāne Sarmīte;
  2. Anspaks Valdis;
  3. Barkāne Daiga;
  4. Freimane Benelda;
  5. Ivanova Veronika;
  6. Snikers Juris;
  7. Šķimele Skaidrīte;
  8. Švirkste Helēna;
  9. Usāns Aldis;
  10. Vanaga Diāna.

2009.gads:

  1. Čivčs Aivars;
  2. Jaudzema Gunta;
  3. Klaužs Jānis;
  4. Pabērza Anna;
  5. Pintāns Jānis;
  6. Skrimblis Māris;
  7. Stikāne Regīna;
  8. Vilcāne Rita.

2010.gads:

  1. Barkovskis Aivars – uzņēmējdarbība;
  2. Bulmeistars Kristaps – sports;
  3. Kovči Iosifs – sports;
  4. Ķuzule – Jansone Saiva  -  sabiedriskais darbs;
  5. Rubene Terēzija – kultūra;
  6. Stare Mirdza – medicīna;
  7. Šteinbergs  Teodors- sabiedriskais darbs;
  8. Usāre Janīna – izglītība;
  9. Znotiņš Kristaps – izglītība;
  10. Zulukis Jāzeps – uzņēmējdarbība.

2011.gads:

  1. Aļijevs Ramiss – labdarība, mecenātisms;
  2. Grigorjevs Vjačeslavs- sports;
  3. Jaudzema Lilija – medicīna;
  4. Kivleniece Sandra- izglītība;
  5. Rudzāte Dace – izglītība;
  6. Skreivers Uldis – novada attīstības veicināšana;
  7. Stikuts Jūlijs – kultūra;
  8. Vaivode Valija – uzņēmējdarbības atbalsts;
  9. Vucēna Skaidrīte – par uzņēmību un spēju saliedēt iedzīvotājus kopīgam darba;
  10. Zariņa Paulīna – sabiedriskais darbs.

2012.gads:

  1. Brūvers Guntis – sabiedriskais darbs;
  2. Bucenieks Gunārs, Usāns Edgars – SIA „Čiekuriņi” – uzņēmējdarbība;
  3. Elste Tamāra – sabiedriskais darbs;
  4. Krimans Vadims – medicīna;
  5. Mālnieks Roberts – sports;
  6. Praņevska Ināra – kultūra;
  7. Romanovskis Pēteris – mecenātisms;
  8. Salcevičs Ēriks un Šlujevs Mihails – SIA „Sencis” – uzņēmējdarbība;
  9. Stoiko Mihails – sabiedriskais darbs;
  10. Ziemele Lilija – labdarība.

2013.gads:

  1. Beļinskis Vitālijs, Kuzmina Violeta – SIA „Baltik sistēm” – mecenātisms, labdarība;
  2. Daugaviete Gunta – mecenātisms, labdarība;
  3. Daugulis Dzintars – „Daugulis & Partneri ” - uzņēmējdarbība , gada uzņēmējs;
  4. Griezāne Ilze – kultūra;
  5. Maļina – Tabūne Iveta – sabiedriskais darbs;
  6. Pastars Kalvis, Pastars Gatis, Rokjāns Kaspars – „Livani Eko Group ” – uzņēmējdarbība;
  7. Podoļska Ilona – pašaizliedzīga rīcība līdzcilvēku labā;
  8. Poļakovs Vadims – sports;
  9. Rusiņš Jānis– „Ozoldārzs” – lauku uzņēmējs;
  10. Skrūzmanis Viktors – pašaizliedzīga rīcība līdzcilvēku labā;
  11. Spriņģis Vladislavs un Spriņģe Veneranda – izglītība;
  12. Stolerovs Pēteris –  pašaizliedzīga rīcība līdzcilvēku labā;
  13. Štolceri Vineta un Edvīns – izglītība.

2014.gads:

  1. Ancāns Aivis – SIA „AncanR” – jaunais uzņēmējs;
  2. Kārkle Anna – kultūra;
  3. Kārklis Lauris –  SIA „Lauris K” - uzņēmējdarbība, gada uzņēmējs;
  4. Luriņš Gunārs – izglītība;
  5. Mālniece Rita – medicīna;
  6. Ozoliņa Gunta;
  7. Pīgoznis Edgars – mecenātisms, labdarība;
  8. Ruisa Valja – sabiedriskais darbs;
  9. Semeiko Rita – kultūra;
  10. Skrūzmanis Dainis- sports;
  11. Zarāns Juris- sabiedriskais darbs.

2015.gads:

  1. Ancāns Artūrs – SIA „Amet”  lauku uzņēmējs;
  2. Baumane Anita – medicīna;
  3. Bikšis Jānis, Vucenlazdāns Mārtiņš –  SIA „Latgales mežsaimnieks” - uzņēmējdarbība, gada uzņēmējs;
  4. Bondarevs Andrejs – sabiedriskais darbs;
  5. Griņeviča Alla – kultūra;
  6. Grozi  Jānis un Katrīna – izglītība;
  7. Strode  Egita – SIA „ER Wake” -  jaunais uzņēmējs;
  8. Surgunts Aleksandrs- SIA „Līvānu mājas un logi” – mecenātisms, labdarība;
  9. Valtere Kitija – sports;
  10. Vanaga Zeltīte – izglītība.

2016. gads:

  1. Būmanis Jānis – sabiedriskais darbs;
  2. Vaivods Jānis – sabiedriskais darbs;
  3. Carjova Larija – izglītība;
  4. Vindulis Raimonds – kultūra;
  5. Ozola-Ozoliņa Solveiga– sports;
  6. Klodāne Antoņina – medicīna;
  7. Pfafrode Ausma – pašaizliedzīga rīcība līdzcilvēku labā;
  8. Raudule Elīna - pašaizliedzīga rīcība līdzcilvēku labā;
  9. SIA Saltums 2 – gada uzņēmējs;
  10. Mozuļčiks Raitis – lauku uzņēmējs;
  11. Vaivode Linda – jaunais uzņēmējs;
  12. SIA “Ceram Optec” – mecenātisms, labdarība;

2017. gads:

  1. Sniķers Juris – sabiedriskais darbs;
  2. Grigalis Māris – izglītība;
  3. Semeiko Rita – kultūra;
  4. Gromovs Iļja – Sports;
  5. Klindzāne Inita – labdarība;
  6. Zeps Ziedonis – gada uzņēmējs;
  7. Dimants Māris – gada uzņēmējs;
  8. Zīle Broņislava – lauku uzņēmējs;
  9. Romāns Jānis – lauku uzņēmējs;
  10. Paegle Artis – jaunais uzņēmējs;
  11. Valaine Inese – labdarība.

2018. gads:

  1. Upītis Normunds – sabiedriskais darbs;
  2. Peisenieks Varis – sabiedriskais darbs;
  3. Bulmeistere Skaidrīte – izglītība;
  4. Kaktiniece Anastasija – izglītība;
  5. Rubene Terēzija – kultūra;
  6. Plivda Artis – sports;
  7. Smirnovs Jevģēnijs un Harschack Alexander – SIA “Ceram Optec” –  gada uzņēmējs;
  8. Usāne Gita – lauku uzņēmējs;
  9. Grigale-Soročina Zane– SIA “Rasa Botanicals” – jaunais uzņēmējs;
  10. Valaine Maija – medicīna;
  11. Stiebriņa Ilga – labdarība;
  12. Šūpulnieki Marija un Pēteris – pašaizliedzīga rīcība.