Sports

21.11.2011

Novadu sacensības 64 lauciņu dambretē

Trešdien, 3. novembrī Preiļu BJSS organizēja sacensības Preiļu, Līvānu, Riebiņu, Vārkavas un Aglonas novadu skolu komandām 64 lauciņu dambretē.

 

Sacensībās piedalījās Līvānu 1. vidusskolas, Galēnu pamatskolas, Preiļu 1. pamatskolas, Salas pamatskolas, Sīļukalna pamatskolas, Rožupes pamatskolas, Dravnieku pamatskolas un Riebiņu vidusskolas komandas.

 

 

Sacensības notika trijās vecuma grupās:

 

Visjaunākā grupa

(2002.g.dz. un jaunāki)

N.

Komanda

1

2

3

4

5

6

P

V

1

Līvānu 1.vskola

 

8

5

8

8

7

36

1

2

Galēnu p.skola

0

 

0

4

4

6

14

4

3

Preiļu 1.p.sk.1.kom.

3

8

 

7

8

5

31

2

4

Preiļu 1.p.sk. 2.kom

0

4

1

 

3

7

15

3

5

Salas p.skola

0

4

0

5

 

3

12

5-6

6

Sīļukalna p.skola

1

2

3

1

5

 

12

5-6

 

Uzvarētājkomanda: Līvānu 1.v-sk. – I.Štolcers, V.Lūsis, L.Čivča, N.Pfafrode

 

Jaunākā grupa

(1999.-2001.dz.g.)

N.

Komanda

1

2

3

4

5

6

7

P

V

1

Preiļu 1.p.sk.1.kom.

 

5

4

8

8

8

8

41

1-2

2

Preiļu 1.p.sk. 2.kom

3

 

0

8

4

6

5

26

3

3

Līvānu 1.vskola

4

8

 

7

8

6

8

41

1-2

4

Salas p.skola

0

0

1

 

5

2

3

11

7

5

Galēnu p.skola

0

4

0

3

 

2

3

12

6

6

Sīļukalna p.skola

0

2

2

6

6

 

8

24

4

7

Riebiņu v-skola

0

3

0

5

5

0

 

13

5

 

Uzvarētājkomandas: Preiļu 1.p.sk.1.kom. – A.Matvejevs, V.Reinis, L.Tumašova, J.Stepanova

 

Vidējā grupa (1996.-98.dz.g.)

N.

Skola

1

2

3

4

5

6

7

8

9

P

V

1

Sīļukalna p.skola

 

7

5

2

0

2

6

8

5

35

4

2

Salas p.skola 1.kom

1

 

2

2

0

4

5

5

5

24

5

3

Preiļu 1.p.skola

3

6

 

4

0

6

6

8

8

41

3

4

Līvānu 1.v-skola

6

6

4

 

4

6

6

6

6

44

2

5

Rožupes p.skola

8

8

8

4

 

8

7

8

8

59

1

6

Galēnu p.skola

6

4

2

0

0

 

4

2

3

21

8

7

Salas p.skola 2.kom

2

3

2

2

1

4

 

2

6

22

7

8

Dravnieku p.skola

0

3

0

2

0

6

6

 

0

17

9

9

Riebiņu v-skola

3

3

0

2

0

5

2

8

 

23

6

 

Uzvarētājkomanda: Rožupes p.skola – S.Ruļuks, K.Pundurs, A.Volkova, L.Neiceniece

Līvānu 1.v-sk. – A.Dukaļskis, A.Utnāns, A.Divra, D.Butlere

 

Ceļazīmi uz finālsacensībām Latgales novada skolēnu sporta spēlēm 64 lauciņu dambretē izcīnīja Līvānu 1. vidusskola un Rožupes pamatskola.

 

Finālsacensības norisinājās piektdien, 11. novembrī Preiļos. Sacensības notika trijās vecuma grupās:

 

          1996.- 1998.g.dz.

 

 

 

 

 

 

 

N.

Komanda

1

2

3

4

5

P

V

1

Līvānu 1.v-skola

 

6

6

6

6

24

1

2

Rožupes p.skola

2

 

7

6

5

20

2

3

D-pils log.int.psk.2.k

2

1

 

4

3

10

5

4

Preiļu 1.p.skola

2

2

4

 

4

12

4

5

D-pils log.int.psk.1.k

2

3

5

4

 

14

3

                             

 

Uzvarētājkomanda: Līvānu 1.v-sk. – Rūdolfs Timšāns, Oskars Luksts, Anna Skutele

 

         1999. – 2001.g.dz.

 

N.

Komanda

1

2

3

4

5

P

V

1

Līvānu 1.v-skola

 

4

8

8

8

28

1

2

Preiļu 1.p.sk. 1.kom

4

 

5

5

8

22

2

3

Preiļu 1.p.sk. 2.kom

0

3

 

2

8

13

4

4

Maltas 1.v-skola

0

3

6

 

6

15

3

5

D-pils log.int.pskola

0

0

0

0

 

0

5

 

Uzvarētājkomanda: Līvānu 1.vsk. – Ainārs Dukaļskis, Arvis Utnāns, Adriana Divra, Dagnija Butlere

 

 

2002.g.dz. jaun.

 

 

 

 

 

N.

Komanda

1

2

3

4

P

V

1

D-pils log.int.pskola

 

8

4

4

16

1

2

Maltas 1.v-skola

0

 

2

2

4

4

3

Preiļu 1.p.skola

4

6

 

4;3

17

3

4

Līvānu 1.v-skola

4

6

4;5

 

19

2

                   

 

 

Apsveicam mūsu sportistus ar ļoti labiem rezultātiem. Vēlam veiksmi un ceram uz augstiem rezultātiem arī turpmāk!

 

 

 

Vietnieks mācību darbā Gatis Lāčkājs