Sports

16.03.2012

Vieglatlētu veterānu rekordi

                       LATVIJAS VIEGLATLĒTU-VETERĀNU REKORDI PA VECUMA GRUPĀM

 

Autora piezīme. Veterānu rekordu tabula sastādīta balstoties uz Latvijas sporta veterānu spartakiādu galvenā sekretāra Laimona Zembaha savāktajiem materiāliem par visām spartakiādēm. Savukārt, balstoties uz manā rīcībā esošiem Latvijas vieglatlētikas statistikas materiāliem ( kopš 1957.g.),esmu izdarījis vairākus labojumus un arī papildinājumus. Ar pateicību un sapratni pieņemšu ikvienu dokumentāli ( ar protokoliem, diplomiem, u.t.t.) apstiprinātu labojumu vai papildinājumu.

 

Atskaites punkts veterānu rekordu reģistrēšanai – sportista dzimšanas gads (neņemot vērā dzimšanas datumu). Mešanu disciplīnās rekordus reģistrē tikai ar atbilstošās vecuma grupas mešanas rīku ( disku, ložu, veseru un šķēpu) svariem. Tas pats attiecās uz barjeru augstumiem.

 

Kopš 2011.gada 1. janvāra Latvijas vieglatlētikas veterānu rekordus reģistrē ievērojot starptautiskos noteikumus – ievērojot arī dzimšanas datumu. Piemēram, K35+ rekordu var atzīt, ja sportistam ir jau pilni 35 gadi.

Andris Staģis ( e-pasta adrese: andris.stagis@lat-athletics.lv

 

VĪRIEŠI                                100 m skrējiens

K-35+

Gundars Tipāns,1967.17.IX

Ogres raj.

11,5

2006.g. 1.07.Daugavpilī

K-40+

Jānis Klindžāns,1957

Rīga

11,1*

1996.g.1.06.Talsos

K-45+

Edgars Brūveris,1956

Kuldīgas raj.

11,9

2002.g.12.07.Aizputē

K-50+

Ivars Švēde,1950

Dobeles raj.

12,4*

2000.g. 8.07.Aizkrauklē

K-55+

Andrejs Prodišķis, 1942

Liepāja

12,4

1998.g.27.06.Priekuļos

K-60+

Kārlis Saulītis,1939.7.VI

Liepāja

13,0

2001.g.18.08.Ventspilī

K-65+

Kārlis Saulītis,1939.7.VI

Liepāja

13,4*

2004.g.

K-70+

Kārlis Saulītis, 1939.g. 7.VI

Liepāja

14,50

2010.g.3.07. Bauskā

K-75+

Jevgēnijs Galickis,1932.1.V

LSC

15,7

2007.g.30.06.Kandavā

K-80+

Pēteris Voskāns,1927.

Rīgas raj.

17,5

2008.g. 28.06.Jēkabpilī

                                400 m skrējiens

K-35+

Viktors Beļikovs,1967.22.I

Balvu raj.

55,3

2004.g.

K-40+

Jānis Klindžāns,1957

Rīga

53,1*

1996.g. 1.06. Talsos

K-45+

Roberts Avots,1956

Jelgavas r.

55,8

2003.g.

K-50+

Alfrēds Brālītis,1943.5.I

Kuldīga

55,5

1997.g.12.06.Kuldīgā

K-55+

Aleksejs Koziņecs,1942.

Valmieras raj.

1:01,0

1998.g.

K-60+

Kārlis Saulītis, 1939.7.VI

Liepāja

1:03,6

2000.g.27.05.Talsos

K-65+

Ilgvars Dakstiņš,1928

Limbaži

1:05,0

1996.g. Malmē

K-70+

Jevgenijs Gaļickis,1932.1.V

LSC

1:12,25

2004.g.

K-75+

Jevgenijs Gaļickis,1932.1.V

LSC

1:14,9

2008.g. 29.06.Jēkabpilī

K-80+

Gedimins Trulēvics, 1928.2.XI

Ventspils VK

1.27,29

2010.g. 4.07. Bauskā

                                800 m skrējiens

K-35+

Aigars Rublis,1968.23.VII

Aizkraukle

1:58,50

2003.g.31.07.Barselonā

K-40+

Aigars Feldmanis,1959.11.III

LSC

2:04,4

2001.g.30.06.Valmierā.

K-45+

A.Vaiders,1950

Daugavpils

2:09,9

1997.g.1.08.Kandavā

K-50+

Vladimirs Lukjanovs,1950

LSC

2:18,0*

2000.g.8.07.Aizkrauklē

K-55+

Alfrēds Brālītis,1943.5.I

Kuldīgas raj.

2:21,2

1998.g.27.06.Priekuļos

K-60+

Aleksandrs Jakovčuks,1940

Bauska

2:20,6

2002.g.23.08. Potsdamā

K-65+

Ilgvars Dakstiņš,1928

Limbaži

2:39,59

1996.g. Malmē

K-70+

Guntis Linde,1928

Rīga

2:40,8

1996.g. Itālijā

K-75+

Pēteris Voskāns, 1927

Rīgas r.

4:05,7

2003.g.

K-80+

Timofejs Šabaļs,1913.26.I

Rings

5.23,7

1997.g.21.06 Rīgā

                                1500 m skrējiens

K-35+

Vadims Petrovs,1949.30.XII

ASK

4:04,1

1986.g.18.05.Rīgā

K-40+

Aivars Strods,1960.23.IV

Rēzeknes raj.

4:07,5

2003.g. 24.05.Daugavpilī

K-45+

Aivars Strods,1960.23.IV

Rēzeknes raj.

4:20,4

2006.g.1.06.Daugavpilī

K-50+

Roberts Mālnieks, 1961. 3.V

Līvāni

4:36,0

2011.g. 25.06. Jelgavā

K-55+

Alfrēds Brālītis,1943.5.I

Kuldīga

4:47,5

1998.g. 23.08. Ventspilī

K-60+

Aleksandrs Jakovčuks,1940

Bauska

4:50,08*

2000.g. Somijā

K-65+

Jānis Ančs,1942.22.XI

Gulbenes raj.

5:26,3

2008.g. 29.06.Jēkabpilī

K-70+

Guntis Linde, 1928

Rīga

5:38,0

1996.g. Itālijā

K-75+

Jevgenijs Markuškins,1929.27.XI

LSC

6:37,2*

2004.g.

K-80+

Jevgenijs Markuškins, 1929.27.XI

LSC

8:02,6*

2009.g.27.06.Aizkrauklē

                                                                                                                                                                                                                5000 m skrējiens

K-35+

Ziedonis Zaļkalns,1962.1.V

Valkas raj.

14:41,83

1998.g.20.08.Valmierā

K-40+

Vadims Petrovs,1949.30.XII

ASK

15:30,18

1990.g.15.09.Maskavā

K-45+

Juozas Antanavičus,1951

Liepājas raj.

15:17,2

1997.g. 27.06. Aizputē

K-50+

Mihails Klopenkovs,1939

Valmieras raj.

17:00,5*

1988.g.

K-55+

Alfrēds Brālītis,1943.5.I

Kuldīgas raj.

17:20,7

1998.g.30.05. Talsos

K-60+

Pjotrs Kajaļins,1938

Aizkraukles raj.

18:39,0*

 1998.g. 23.08.Ventspilī

K-65+

Jevgēņijs Markuškins,1929.27.XI

SK Rings

19:28,2

1997.g.9.08.Ventspilī

K-70+

Jevgenijs Markuškins,1929.27.XI

SK Rings

21:37,6

2000.g. 1.06. Rīgā

K-75+

Jevgenijs Markuškins,1929.27.XI

LSC

23:29,1*

2004.g.

K-80+

Jevgenijs Markuškins, 1929.27.XI

LSC

28:27,0*

2009.g. 28.06.Aizkrauklē

                                10000 m skrējiens

K-35+

Ziedonis Zaļkalns,1962.1.V

Valkas raj.

30:39,62

1997.g.1.05.Rīgā

K-40+

Vadims Petrovs,1949.30.XII

ASK

31:45,04

1990.g.07.Budapeštā

K-45+

Georgs Jermolajevs,1942.17.XI

Jūrmala

33:37,6

1989.g.19.08.Rīgā

K-50+

Anatolijs Zibikovs,1939.16.VI

Jelgava

35:15,0

1989.27.09.Jelgavā

K-55+

Aleksandrs Jakovčuks, 1940

Bauskas r.

37.07,8

1996.g. Malmē

K-60+

Nikolajs Ždanovičs,1940.

LSC

39:37,0

2003.g.

K-65+

Jevgēņijs Markuškins, 1929.27.XI

Rings

41:17,5

1997.g. 6.07.Rīgā

K-70+

Jevgēņijs Markuškins,1929.27.XI

LSC

45:26,8*

1999.g.18.09.Rīgā

K-75+

Jevgēņijs Markuškins,1929.g.27.XI

LSC

48:41,0*

2004.g.

                                Pusmaratona ( 21,0975 km) skrējiens

K-35+

Ziedonis Zaļkalns,1962.1.V

Valkas raj.

1.09:04

1999.g.17.07.Rīgā

K-40+

Aivars Strods,1960.23.IV

Madona

1,12:50

2003.g.19.04.Rīgā

K-45+

Andris Dudels,1963.12.IV

Daugavpils

1.15:08

2008.g.9.08.Kuldīgā

K-50+

Vladimirs Lukjanovs, 1950.

LSC

1.20:25

2001.g.9.09. Tallinā

K-55+

Georgs Jermolajevs,1942.17.XI

Jūrmala

1.22:46*

1996.g.4.02.Rīgā

K-60+

Nikolajs Ždanovičs, 1940. 18.VIII

LSC

1.27:46

2001.g. 20.10.Rīgā

K-65+

Jānis Ančs, 1942.g. 22.XI

Gulbene

1.35:22

2008.g.9.08.Kuldīgā

K-70+

Jevgēnijs Markuškins,1929.g.27.XI

LSC

1.37:48*

1999.g.1.05.Rīgā

K-75+

Valentīns Latiševs, 1926.g.26.I

LSC

2.02:17

2001.g.20.10.Rīgā

                                Maratona (42,195 km) skrējiens

K-35+

Ziedonis Zaļkalns,1962.1.V

Valkas r.

2.20;42

1997.g.20.09.Karlsruē

K-40+

Georgs Jermolajevs,1942.17.XI

Jūrmala

2.30:54,0

1984.g.27.10.Jelgavā

K-45+

Georgs Jermolajevs,1942.17.XI

Jūrmala

2.32:51

1989.g.29.10.Ozolniekos

K-50+

Anatolijs Zibikovs,1939.16.VI

Jelgava

2.38:35

1990.g.28.10.Ozolniekos

K-55+

Voldemārs Valdmanis,1941.27.VIII

Ogre

3.00:52

1997.g. 25.10.

K-60+

Voldemārs Valdmanis,1941.g.27.VIII

Ogre/LSC

3.09:44

2003.g.

K-65+

Valentīns Latiševs, 1926.g. 26.I

Rings

3.22,18

1991.g. 27.07. Turku

K-70+

Valentīns Latiševs, 1926.g.26.I

Rings

3:47:21

1996.g. 13.04. Osipovičos

K-75+

Valentīns Latiševs, 1926.g. 26. I

LSC

4.33:46

2001.g. 29.10. Ozolniekos

                                5000 m soļošana

K-35+

Ādolfs Liepaskalns,1910.g.15.VII

Alūksnes r.

21:15,0

1949.g. Rīgā

K-40+

Ādolfs Liepaskalns,1910.g. 15.VII

Alūksnes r.

21:20,2

1951.g. 14.10.Rīgā

K-45+

Juris Dadzis,1939.25.V

Talsu raj.

23:44,0

1987.g.

K-50+

Ojārs Pārums,1944.19.VI

Iecava

23:25,54

1994.g.13.08.Ventspilī

K-55+

Zigurds Irbe,1936.24.I

Rīga

23:21,72

1994.g. 13.08. Ventspilī

K-60+

Zigurds Irbe,1936.24.I

Rīgas pils.

24:59,5

1996.g. 28.09.Aizputē

K-65+

Zigurds Irbe,1936.24.I

Rīgas pils.

27:06,3

2002.g.14.07.Aizputē

K-70+

Gunārs Rubenis,1938.31.X

Gulbenes raj.

28:18,0

2009.g. 6.06. Valgā

K-75+

Gedimins Trulevics,1928.2.XI

Ventspils VK

30:14,3*

2003.g.

K-80+

Gedimins Trulevics,1928.2.XI

Ventspils VK

35:20,0

2009.g. 28.06. Aizkrauklē

                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                10000 m soļošana

K-35+

Aivars Rumbenieks,1951.10.V

Valmieras raj.

40:48,2

1988.g.22.05.Limbažos

K-40+

Modris Liepiņš,1966.30.VIII

Tukuma raj.

42:39,9

2007.g.7.07.Valmierā

K-45+

Ādolfs Liepaskalns,1910.g.15.VII

Alūksnes r.

43:10,6

1959.g. 4.10.Apē

K-50+

Ādolfs Liepaskalns,1910.15.VII

Alūksnes raj.

44:58,2

1961.g.25.06.Krāslavā

K-55+

Ādolfs Liepaskalns,1910.15.VII

Gulbenes raj.

43:59,8

1965.g.1.10. Alūksnē

K-60+

Ādolfs Liepaskalns,1910.15.VII

Alūksnes raj.

48:19,l0

1971.g.22.05.Ozolniekos

K-65+

Juris Dadzis,1939.25.V

Talsu raj.

58:15,0

2006.g.2.07.Daugavpilī

K-70+

Gunārs Rubenis,1938.31.X

Gulbenes raj.

59:25,0

2009.g.27.06. Aizkrauklē

K-75+

Andrejs Vācietis,1935.24.IX

Gulbene

1.12.25,8*

2010.g. 4.07.Bauskā

                                20 km soļošana

K-35+

Modris Liepiņš,1966.30.VIII

Tukums

1.23:28*

2001.g.3.06.Tukumā

K-40+

Jūlijs Gorbunovs,1930.13.XII

Rīga

1.31:22,4*

1970.g.30.07.Rīgā

K-45+

Ādolfs Liepaskalns,1910.g. 15.VII

Alūksnes r.

1.30:25,4

1959.g. 20.06.Apē

K-50+

Ādolfs Liepaskalns,1910.15.VII

Gulbenes  r.

1.44:57,4

1964.g.19.07.Cēsīs

K-55+

Zigurds Irbe,1936.24.I

Rīga

1.48:38

1992.g.07.Kristiansandā

K-60+

Juris Dadzis,1939.23.V

Talsu raj.

1.55:36

2000.g.07.Jivaskilē

K-65+

Jānis Kaprālis,1943.7.IV

Ogre

2.08:33

2008.g.4.09. Malmē

K-70+

Gunārs Rubenis, 1938.31.X

Gulbene

2.05:02

2009.g.6.08 Lahti

                                110 m barjerskrējiens      

K-35+

Igors Kazanovs,1963.24.IX

Daugavpils

13,60

1999.g. 30.06. Mataro

K-40+

Arvīds Vītols, 1951.3.III

Aizkraukles r.

18,13

1995.g.19.08,Sāremā

K-45+

Arvīds Vītols, 1951.3.III

Aizkraukles r.

17,63

1996.g. 07. Malmē

K-50+

Mārtiņš Stabiņš, 1948.17.IX

 

15,86

1999.g. 08.Geitshedā

                                100 m barjerskrējiens

K-40+

Jānis Dainis,1956

Valmiera

23,0

1998.g.23.08.Ventspilī

K-50+

Mārtiņš Stabiņš,1948.17.IX

Rīga

15,86

1999.g. Geitshedā

K-55+

Valdis Cela,1948.1.II

Ventspils

19,34

2005.g.23.08.Sansebastjanā

K-60+

Valdis Cela, 1948.1.II

Ventspils

17,20

2008.g. 25.07.Ļubļanā

K-65+

Laimonis Kūliņš, 1942

LLU

26,66

2010.07. Nīreģihāzā

 

                                400 m barjerskrējiens

K-35+

Viktors Beļikovs,1967.22.I

Balvi

1:00,27

2003.g.31.07.Barselonā

K-40+

 

 

 

 

K-45+

Kārlis Einis,1943.20.II

 

1:10,36

1990.g.07.Budapeštā

                                3000 m kavēkļu skrējiens

K-35+

Ziedonis Zaļkalns,1962.1,V

Valkas raj.

8:59,48

1997.g.22.08.Kauņā

K-40+

Aivars Strods,1960.23.IV

Rēzeknes raj.

9:47,30

2004.g.3.07.Ventspilī

K-45+

 

 

 

 

K-50+

Antis Zunda, 1961.24.XI

Gulbenes nov.

11:29,90

2011.g.09.Liņjano

                                Augstlēkšana

K-35+

Juris Gotovskis,1959.31.V

Krāslava

2,10 m

1996.g.17.05.Rīgā

K-40+

Uģis Lasmanis, 1967.29.07.

Ventspils VK

1,91 m

2010.g.3.07. Bauskā

K-45+

Jānis Feldmanis,1959.12.VIII

Bauskas raj.

1,80 m

2008.g.29.06.Jēkabpilī

K-50+

Vladimirs Poļakovs,1953.19.XII

Līvāni

1,75 m

2007.g.30.06.Kandavā

K-55+

Vladimirs Poļakovs,1953.19.XII

Līvāni

1,65 m*

2008.g.29.06.Jēkabpilī

K-60+

Valdis Cela,1948.1.II

Ventspils

1,55 m

2008.g.24.07.Ļubļanā

K-65+

Aleksandrs Vnukovs,1944.10.V

Daugavpils

1,40 m

2009.g.27.06.Aizkrauklē

K-70+

Jānis Mankovskis, 1940.10.I

Rīga

1,41 m

2010.g. 07. Nīreģihāzā

K-75+

Francis Sjomkāns,1928.13.X

Jēkabpils raj.

1,15 m

2004.g.

K-80+

Francis Sjomkāns,1928.13.X

Jēkabpils raj.

1,15 m*

2008.g.29.06.Jēkabpilī

                               

 

 

 

 

                               

                                Kārtslēkšana

K-35+

Aleksandrs Obižajevs,1959.16.IX

Rīga

5,60 m

1996.g.23.06.Ventspilī

K-40+

Aleksandrs Obižajevs,1959.16.IX

Rīga

5,20 m

2000.g.13.05.Valmierā

K-45+

Kārlis Miķelsons, 1910.

Rīga

3,70 m

1956.g.

K-50+

Arvīds Vītols,1951.3.III

Aizkraukle

3,40 m

2001.g.18.08. Ventspilī

K-55+

Valdis Cela, 1948. 1. II

Ventspils

3,50 m

2007.g. 4.08. Kauņā

K-60+

Valdis Cela,1948.1. II

Ventspils

3,40 m

2010. 07. Nīreģihāzā

K-70+

Laimonis Akmeņkalns,1929

Aizkraukle

1,80 m

2000.g. Somijā

                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                Tāllēkšana

K-35+

Helmūts Rodke,1967.29.VIII

Rīga

6,90 m

2004.g.3.07.Ventspilī

K-40+

Helmūts Rodke,1967.29.VIII

Rīga

6,59 m

2009.g.28.06.Aizkrauklē

K-45+

Arvīds Vītols,1951.3.III

SK Rings

6,09 m

1997.g.1.08.Kandavā

K-50+

Arvīds Vītols,1951.3.III

Aizkraukles raj.

6,08 m

2001.g. 2.06. Aizkrauklē

K-55+

Aleksandrs Vnukovs,1944.10.V

Daugavpils

5,72 m

2000.g. 8.04. Krievijā

K-60+

Aleksandrs Vnukovs,1944 10.V

Daugavpils

5,34 m

2004.g.07.Orhusā

K-65+

Aleksandrs Vnukovs,1944.10.V

Daugavpils

4,79 m

2009.23.06.Preiļos

K-70+

Kārlis Saulītis,1939.7.VI

Liepāja

4,42 m

2010.g.4.07.Bauskā

K-75+

Jēkabs Pumpuriņš,1932.21.V

Bauska

3,58 m

2007.g.1.07.Kandavā

K-80+

Francis Sjomkāns,1928.13.X

Jēkabpils raj.

3,07 m*

2008.g.28.06.Jēkabpilī

                                Trīssoļlēkšana

K-35+

Māris Bružiks,1962.25.VIII

 

16,60 m

1998.g. 30.05. Seviļjā

K-40+

Laimonis Māliņš,1943.28.I

 

14,63 m

1983.g.06.Viļņā

K-45+

Arvīds Vītols,1951.g. 3.III

Aizkraukle

13,26 m

1996.g.24.08.Visbijā

K-50+

Arvīds Vītols,1951.3.III

Aizkraukle

12,97 m

2001.g. 07.Brisbenā

K-55+

Arvīds Vītols,1951.3.III

Aizkraukle

12,55 m

2006.g. 07.Poznaņā

K-60+

Valdis Cela,1948.1.II

Ventspils

11,30 m

2008.g.1.08.Ļubļanā

K-65+

Leontijs Zubovičs,1938.7.V

LLU SK

9,72 m

2006.g.2.07.Daugavpilī

K-70+

Jānis Mankovskis, 1940.10.I

Rīga

9,36 m

2011.g.09. Liņjano

K-75+

Arvīds Gustovskis,1931.16.X

Kuldīgas raj.

7,76 m*

2006.g.2.07.Daugavpilī

K-80+

Francis Sjomkāns,1928.13.X

Jēkabpils raj.

7,29 m

2009.g.27.06. Aizkrauklē

                                Lodes grūšana

K-35+

Māris Petraško,1961.6.III

Valmieras raj.

19,57 m

1998.g.30.09.Liepājā

K-40+

Māris Petraško,1961.6.III

Valmieras raj.

17,25 m

2001.g.26.05.Daugavpilī

K-45+

Roberts Blumbergs,1956.1.XII

Kuldīgas raj.

15,46 m

2004.g.26.06.Preiļos

K-50+ 6 kg

Kārlis Briedis,1939.6.III

Cēsu raj.

15,35 m

1990.g.

K-55+

Jānis Podaviļņiks,1931

Jelgava

13,69 m

1989.g.

K-60+ 5 kg

Ilgonis Miķelsons, 1950

LLU

13,92 m*

2010.g. 4.07.  Bauskā

K-65+

Jānis Podaviļņiks, 1931

Jelgava

13,20 m*

1996.g. 29.06. Preiļos

K-70+ 4 kg

Jānis Podaviļņiks, 1931

LLU SK

12,90 m*

2001.g. 30.06. Valmierā

K-75+

Maigonis Pūliņš,1926.12.IV

LSC

11,1(5)5 m

2002.g.13.07.Aizputē

K-80+ 3 kg

Jānis Bundža, 1929. 10.X

Līgatnes n.

9,23 m

2010.g. 4.07. Bauskā

                                Diska mešana

K-35+

Staņislavs Skruļs,1947.2.III

Jelgavas r.

60,92 m

1982 g.13.05.Rīgā

K-40+

Staņislavs Skruļs,1947.2.III

Jelgavas r.

48,24 m

1987.g.4.10.Klaipēdā

K-45+

Roberts Blumbergs,1956.1.XII

Kuldīgas raj.

46,98 m

2004.g.07.Orhusā

K-50+ 1,5 kg

Roberts Blumbergs,1956.1.XII

Kuldīgas raj.

49,17 m

2008.g.29.06.Jēkabpilī

K-55+

Vitālijs Umbraško, 1941.30.III

Rīga

44,50 m

1993.g. 1.05. Rīgā

K-60+ 1 kg

Aldis Putns, 1949. 6.IV

Rīga

45,14 m

2011.g. 30.07.Valmierā

K-65+

Modris Karelis,1936.7.XII

Kuldīgas raj.

40,74 m

2005.g.28.07.

K-70+

Vitālijs Umbraško, 1941. 30.III

Jūrmala

38,96 m

2011.g. 26.06. Jelgavā

K-75+

Arvīds Gustovskis,1931.16.X

Kuldīgas raj.

33,29 m

2007.g.1.07.Kandavā

K-80+

O.Fjodorovs, 1916

 

24,62 m

1997.g.

                               

 

 

 

                                Vesera mešana

K-35+

Igors Sokolovs,1974.g.14.VIII

Salaspils

79,32 m

2009.g. 13.09. Salonikos

K-40+

Roberts Timmermanis,1969.g.24.V

Saldus raj.

53,16 m

2009.g. 9.05. Salaspilī

K-45+

Vladimirs Kuzņecovs,1958.2.IX

Saldus raj.

51,56 m

2006.g.5.08.Aizputē

K-50+ 6 kg

Leontijs Zubovičs,1938.7.V

LLU

49,92 m

1991.g.4.05.Rīgā

K-55+

Leontijs Zubovičs,1938.7.V

LLU

38,50 m

1996.g.10.08. Ventspilī

K-60+ 5 kg

Andris Staģis,1941.3.VIII

LSC

42,00 m

2005.g.8.05.Rīgā

K-65+

Leontijs Zubovičs,1938.7.V

LLU

48,42 m

2003.g.

K-70+ 4 kg

Leontijs Zubovičs,1938.7.V

LLU

40,63 m

2008.g.29.06.Jēkabpilī

K-75+

Aleksandrs Rimševics,1934

Bauska

24,56 m

2009.g. 28.06.Aizkrauklē

K-80+ 3 kg

Kārlis Sūniņš, 1929.g.10.XI

RSVK

22,21 m

2010.g. 3.07. Bauskā

                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                Šķēpa mešana ( ar jaunā tipa šķēpiem)

K-35+

Ēriks Rags, 1975.g. 1. VI

Ventspils

82,05 m

2010.g.1. 07. Ventspilī

K-40+

Jānis Zirnis,1947.28.XI

Bauskas r.

75,30 m

1987.g.29.08.Rīgā

K-45+

Jānis Zirnis,1947.28.XI

Bauskas r.

67,16 m

1992.g.07.Kristiansandā

K-50+0,7

Dainis Kūla, 1959.28.IV

Ventspils

61,64 m

2009.g.6.08.Lahti

K-55+

Jānis Lūsis, 1939.19.V

Rīga

50,44 m

1997.g. 07.Durbanā

K-60+0,6

Laimonis Kublinskis,1933

Dobele

44,70 m

1993.g. 25.08.Priekuļos

K-65+

Dzintars Briedis,1941.26.V

Valkas raj.

40,98 m

2006.g.2.07.Daugavpilī

K-70+

Valdis Blūms,1939.12.VII

Valmiera

39,45 m

2009.g. 21.06.Valmierā

0,5

Valdis Blūms, 1939.12.VII

Valmiera

39,65 m

2011.g. 19. 06. Valmierā

K-75+

Jēkabs Pumpuriņš,1932.21.V

Bauska

31,73 m

2007.g.30.06.Kandavā

0,5

 

 

 

 

K-80+

Maigonis Pūliņš,1926.12.IV

LSC

23,88 m

2008.g.28.06.Jēkabpilī

0,4

 

 

 

 

                                Desmitcīņa

K-35+

Jānis Lanka,1948.3.VIII

 

6625 p.

1975.g.

K-40+

 

 

 

 

K-45+

 

 

 

 

K-50+

Arvīds Vītols,1951.3.III

Aizkraukles r.

4309 p.

2001.g.25.08.Murjāņos

12,9-

5,57-10,21-1,45-1:06,0-

16,9-34,41-3,40-

26,36-

6:15,0

K-55+

Valdis Cela,1948.1.II

Ventspils

6444 p.

2006.g.07.Poznaņā

K-60+

Valdis Cela,1948.1.II

Ventspils

7460 p.

2008.g.24./25.07.Ļubļanā

13.77-5.23-10.49-1.55-1:05,89-17.20-33.70-3.20-34.36-5.56,18

 

           

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

SIEVIETES                         100 m skrējiens

D-30+

Ludmila Olijare,1958.5.II

ASK

11,52

1989.g.3.09.Brjanskā

D-35+

Ludmila Olijare,1958.5.II

Arkādija

11,6

1993.g.20.05.Rīgā

D-40+

Mārīte Kozlovska,1951.11.III

Preiļu raj.

13,3

1993.g.23.07.Priekuļos

D-45+

Mārīte Kozlovska,1951.11.III

Līvāni

13,1

1996.g. 1.06. Talsos

D-50+

Mudīte Gerke,1957.23.X

Valkas nov.

14,81

2010.g. 3.07. Bauskā

D-55+

Helēna Ringa,1947.9.VI

LSC

15,1

2004.g.

D-60+

Baiba Lejiņa,1939.g.1.X

LSC

15,3

1999.g.30.05.Talsos

D-65+

Leontīne Vītola,1937.24.XII

Līvāni

16,7

2005.g. 2.07.Bauskā

D-70+

Leontīne Vītola,1937.24.XII

Līvāni

16,5

2007.g.30.06.Kandavā

D-75+

Genovefa Bērtiņa,1928

Madonas raj.

18,8

2005.g. 2.07.Bauskā

D-80+

Austra Reinberga,1927.24.V

Madonas raj.

18,9

 2008.g.28.06.Jēkabpilī

                                200 m skrējiens

D-30+

Anna Dundere,1947.7.I

Rīga DR

23,8

1978.g.20.08.Pori

D-35+

Evija Šveca,1971.29.X

Bauska

25,86

2007.g.10.09.Ričione

D-40+

Mārīte Kozlovska,1951.11.III

Preiļu raj.

28,3

1996.g.

D-45+

Mārīte Kozlovska,1951.g.11.III

Līvāni

28,27

1996.g. 26.07.Malmē

D-50+

Mārīte Kozlovska, 1951.g. 11.III

Līvāni

29,49

2001.g.9. 07. Brisbenā

D-55+

Baiba Lejiņa, 1939.g. 1.X

LSC

36,0

1998.g. 5.04.

D-60+

Baiba Lejiņa, 1939.g. 1.X

LSC

35,94

2001.g.15.06.Somijā

D-65+

Velta Vītola, 1931.7.X

LSC

36,60

1998.g. 5.08.

D-70+

Leontīne Vītola,1937.24.XII

Līvāni

35,83

2010.g. 07. Nīreģihāzā

D-80+

Austra Reinberga, 1927.g. 24.V

Ventspils

44,27

2010.g. 07. Nīreģihāzā

                                400 m skrējiens

D-30+

Ieva Zunda,1978.20.VII

Tukuma raj.

52,61*

2008.g.5.04.Dāremā

D-35+

Aina Alksne,1931.25.X

Rīga

56,3*

1966.g.

D-40+

Ināra Lūse,1962.1.IX

LSC

1:01,3*

2003.g.

D-45+

Mārīte Kozlovska,1951.11.III

Preiļu raj.

1:05,3

1996.g.

D-50+

Mārīte Kozlovska, 1951.11.III

Līvāni

1:09,43

2005.g. 28.08. Sansebastjanā

D-55+

Mārīte Kozlovska,1951.11.III

Līvāni

1:08,94

2007.g. 11.09. Ričionē

D-60+

Mārīte Kozlovska, 1951.11.III

Līvāni

1.12,2

2011.g.26.06. Jelgavā

D-65+

Velta Vītola,1931.7.X

Jūrmala

1:19,42

1998.g.09.Česnatiko

D-70+

Leontīne Vītola,1937.24.XII

Līvāni

1.16,81

2008.g.30.07.Ļubļanā

D-75+

Velta Vītola,1931.7.X

LSC

1:34,2

2006.g.2.07.Daugavpilī

D-80+

Skaidrīte Ezerniece, 1931.5.IV

Rīga

1:50,8

2011.g. 26.06. Jelgavā

                                800 m skrējiens

D-30+

Anna Titova,1978.22.VII

LSC

2:03,82*

2008.g.8.06.Kauņā

D-35+

Aina Alksne,1931.25.X

Rīga

2:08,7

1967.g.

D-40+

Baiba Lejiņa,1939.1.X

Rīga

2:14,0

1980.g.13.06.Jūrmalā

D-45+

Ināra Lūse,1962.1.IX

LSC

2:28,3

2008.g.28.06.Jēkabpilī

D-50+

Laila Ceika,1952.12.VIII

Valmieras raj.

2:37,6

2002.g.14.07.Aizputē

D-55+

Mārīte Kozlovska,1951.11.III

Līvāni

2:37,43

2007.g. 5.09. Ričionē

D-60+

Mārīte Kozlovska, 1951.11.III

Rēzekne

2:52,15

2011.g. 09. Liņjano

D-65+

Velta Vītola,1931.7.X

LSC

3:01,6

1996.g. Malmē

D-70+

Velta Vītola,1931.7.X

LSC

3:19,1

2002.g.14.07.Aizputē

D-75+

Velta Vītola,1931.7.X

LSC

3:38,6

2006.g. 1.07.Daugavpilī

D-80+

Skaidrīte Ezerniece,1931.5.IV

Rīga

4.18,1

2011.g. 25.06. Jelgavā

                                1500 m skrējiens

D-30+

Elizabete Bradu,1954.27.X

Da

4:11,77

1985.g.25.05.Tallinā

D-35+

Baiba Lejiņa,1939.1.X

Rīga

4:24,0

1975.g.29.09.Rīgā

D-40+

Baiba Lejiņa,1939.1.X

Rīga

4:44,5

1980.g.15.06.Jūrmalā

D-45+

Skaidrīte Velberga,1951.4.III

Dobele

5:08,9

1996.g.12.05.Rīgā

D-50+

Ludmila Tokareva,1947.

Daugavpils

5:09,2

1997.g.

D-55+

Nadežda Kavtaskina,1936.25.VII

Rīga

5:58,6

1995.g. 1.07 Kandavā

D-60+

Nadežda Kavtaskina,1936.25.VII

SK Rings

5:51,1

1996.g.29.06.Preiļos

D-65+

Nadežda Kavtaskina,1936.25.VII

SK Rings

6:11,8

2001.g.30.06.Valmierā

D-70+

Velta Vītola,1931.7.x

LSC

6:43,1

2001.g. 9.06. Tukumā

                               

                                3000 m skrējiens

D-30+

Jeļena Prokopčuka,1976.21.IX

Jūrmala

8:42,86*

2006.g.25.07.Stokholmā

D-35+

Baiba Lejiņa,1939.1.X

Rīga

9:50,8

1977.g.30.06.Rīgā

D-40+

Ināra Lūse,1962.1.IX

LSC

10:18,67

2002.g.16.06.Ventspilī

D-45+

Ināra Lūse,1962.1.IX

LSC

10:37,79

2008.g.21.06.Valmierā

D-50+

Laila Ceika,1952.12.VIII

Valmieras raj.

11:20,0

2002.g.14.07.Aizputē

D-55+

Laila Ceika,1952.12.VIII

Valmieras raj.

12:28,4

2007.g.17.06.Valmierā

D-60+

Nadežda Kavtaskina,1936.25.VII

SK Rings

12:42,9

1997.g.9.08.Ventspilī

D-65+

Nadežda Kavtaskina,1936.25.VII

LSC

13:31,8

2002.g.14.07.Aizputē

D-70+

Nadežda Kavtaskina,1936.25.VII

LSC

14:21,8

2006.g.

D-75+

Velta Vītola,1931.7.X

LSC

16:11,9

2006.g.

D-80+

Skaidrīte Ezerniece, 1931. 5.IV

Rīga

17.57,3

2011.g. 26.06. Jelgavā

                                5000 m skrējiens

D-30+

Jeļena Prokopčuka,1976.21.IX

Jūrmala

15:33,93

2007.g.7.08.Stokholmā

D-35+

Ināra Lūse,1962.1.IX

LSC

17:22,68

1999.g.16.07.Rīgā

D-40+

Ināra Lūse,1962.1.IX

LSC

17:50,73

2002.g.15.06.Ventspilī

D-45+

Ināra Lūse,1962.1.IX

LSC

18:08,7

2007.g.23.09.Rīgā

D-50+

Laila Ceika,1952.12.VIII

Valmieras raj.

19:53,0

2002.g.1.06.Rīgā

D-55+

Laila Ceika, 1952.12.VIII

Valmiera

21:41,1

2009.g.6.05.Valmierā

D-60+

Nadežda Kavtaskina,1936.25.VII

Rīga

21:27,3

1996.g.7.06.Rīgā

D-65+

Nadežda Kavtaskina,1936.25.VII

LSC

22:25,0

2002.g. 1.06.Rīgā

D-70+

Nadežda Kavtaskina,1936.25.VII

LSC

24:32,5

2006.g.25.06.Rīgā

D-75+

Elita Gašpuite,

Ozolnieki

33:28,0

2010.g. 16.05.Rīgā

                                10000 m skrējiens

D-30+

Jeļena Prokopčuka.1976.21.IX

Jūrmala

30:38,78*

2006.g.7.08.Gēteborgā

D-35+

Ināra Lūse,1962.1.IX

LSC

36:49,77

2000.g.07.Jivaskilē

D-40+

Ināra Lūse,1962.1.IX

LSC

36:39,27

2004.g.22.07.Orhusā

D-45+

Ināra Lūse,1962.1.IX

LSC

38;47,1

2008.g.4.10.Rīgā

D-50+

Laila Ceika,1952.12.VIII

Valmiera

40:24,3

2002.g.7.09.Rīgā

D-55+

Nadežda Kavtaskina,1936.25.VII

Rīga

44:08,0

1995.g.17.06.Rīgā

D-60+

Nadežda Kavtaskina,1936.25.VII

Rīga

44:27,0

1996.g.4.07.Rīgā

D-65+

Nadežda Kavtaskina,1936.25.VII

LSC

46:06,0

2001.g.25.08.Rīgā

D-70+

Nadežda Kavtaskina,1936.25.VII

LSC

49:55,0

2006.g.28.05.Rīgā

D-75+

Velta Vītola, 1931.7.X

LSC

1.08:06,5

2010.g.10.04. Rīgā

                                                                                                                                                                                                                Pusmaratona (21,0975 km) skrējiens

D-30+

Jeļena Prokopčuka,1976.21.IX

Jūrmala

1.09:58

2009.g. 22.03.Lisabonā

D-35+

Ināra Lūse,1962.1.IX

LSC

1.21:28

2000.g. 7.10.Rīgā

D-40+

Laila Ceika,1952.12.VIII

Valmiera

1.26:17

1994.g.21.08.Ozolniekos

D-45+

Ināra Lūse, 1962.1.IX

Carnikava

1.25:38

2011.g. 15.10. Siguldā

D-50+

Laila Ceika,1952.12.VIII

Valmiera

1.32:37

2002.g.28.04.Ogrē

D-55+

Nadežda Kavtaskina,1936.25.VII

Rīga

1.38:30

1995.g.29.08.Rīgā

D-60+

Nadežda Kavtaskina,1936.25.VII

LSC

1.38:08

2000.g.30.04.Rīgā

D-65+

Nadežda Kavtaskina,1936.25.VII

LSC

1.38:27

2001.g. 16.06.Rīgā

D-70+

Nadežda Kavtaskina,1936.25.VII

LSC

1.51:16

2006.g.8.04.Rīgā

 

 

 

 

 

                                Maratona (42,195 km) skrējiens

D-30+

Jeļena Prokopčuka,1976.21.IX

Jūrmala

2.23:48*

2006.g.17.04.Bostonā

D-35+

Laila Ceika,1952.12.VIII

Valmiera

3.07:34

1989.g.21.05.Vroclavā

D-40+

Laila Ceika,1952.12.VIII

Valmiera

3.02:52

1996.g.27.07.Malmē

D-45+

Tamāra Merzlikina,1939.18.VII

 

2.55:58

1986.g.25.10.Jelgavā

D-50+

Laila Ceika,1952.12.VIII

Valmiera

3.06:33

2002.g.08.Potsdamā

D-55+

Nadežda Kavtaskina,1936.25.VII

Rīga

3:31,20

1991.g.13.10.Rīgā

D-60+

Nadežda Kavtaskina,1936.25.VII

Rīga

3.25:12

1996.g.27.07.Malmē

D-65+

Nadežda Kavtaskina,1936.25.VII

LSC

3.29:42

2001.g.22.04.Drēzdenē

D-70+

Nadežda Kavtaskina,1936.25.VII

LSC

4.08:08

2006.g.3.06.Rīgā

D-75+

Nadežda Kavtaskina, 1936.25.VII

LSC

4.52:17

2011.g. 18.09. Valmierā

                               

                                3000 m soļošana

D-30+

Anita Liepiņa,1967.17.XI

Tukums

12:27,0

1999.g.16.08.Ventspilī

D-35+

Anita Liepiņa,1967.17.XI

Tukums

13:51,7

2003.g.21.06.Valmierā

D-40+

Aija Rogale,1968.29.XI

Jēkabpils

17.01,4

2011.g. 25.06. Jelgavā

D-45+

Tamāra Plivna,1959.1.I

Talsu raj.

17:25,8

2008.g.29.06.Jēkabpilī

D-50+

Tamāra Plivna,1959. 1.I

Talsu raj.

18:10,0

2009.g. 28.06. Aizkrauklē

D-55+

Rita Žuravļova,1953.10.IV

Ogres raj.

17:15,0

2009.g. 28.06. Aizkrauklē

D-60+

Vera Grīnberta,1940

Daugavpils

20:12,5

2002.g.14.07.Aizputē

D-65+

Nadežda Kavtaskina,1936.25.VII

LSC

20:04,7

2004.g.

D-70+

Vera Grīnberte, 1940.26.XII

Daugavpils

21:15,6

2010.g.3.07. Bauskā

D-75+

Nellija Lapiņa ,1927

Rīga

25:41,7

2005.g. 2.07.Bauskā

D-80+

Nellija Lapiņa,1927

Rīga

27:35,5

2007.g.17.06.Valmierā

                                100 m barjerskrējiens

D-30+

Ludmila Olijare,1958.5.II

ASK

12,6

1989.g.5.08.Viļņā

D-35+

Ludmila Olijare,1958.5.II

Arkādija

13,24

1993.g.13.07.Nurmijervi

D-45+

Ingrīda Lamberte, 1965.g. 18.I

„Babīte”

14,82

2011.g. 09. Liņjano

                                400 m barjerskrējiens

D-30+

Ingrīda Barkāne,1948.18.I

Dinamo Rīga

55,84

1979.g.12.08.Kauņā

 

 

 

 

 

D-45+

Mārīte Vilcāne,1960.12.I

Līvāni

1:22,98

2006.g.Poznaņā

                                Augstlēkšana

D-30+

Valentīna Gotovska,1965.3.IX

Rīga

1,90 m

1997.g.28.06.Tallinā

D-35+

Laila Kuriloviča,1970.9.X

Tukums

1,66 m

2007.g.17.06.Valmierā

D-40+

Laila Pētesone, 1970.9.X

Tukums

1,71 m*

2010.g. 12.06. Valmierā

D-45+

Marija Multāne,1958.22.VIII

Liepājas SSK

1,45 m

2006.g.

D-50+

Marija Multāne,1958.22.VIII    

Liepājas SSK

1,45 m

2008.g.29.06.Jēkabpilī

D-55+

Helēna Ringa,1947.9.VI

LSC

1,25 m

2002.g.14.07.Aizputē

D-60+

Aina Pūliņa,1930

Ventspils

1,23 m

1992.g.07.Kristiansandā

D-65+

Anna Lulle,1942.24.XI

Aizkraukles raj.

1,10 m

2007.g.30.06.Kandavā

D-70+

Katrīna Smildziņa,1920.19.XI

Rīga

1.10 m

1991.g.07.Turkū

D-75+

Ligija Reinbaha,1931

Valka

0,95 m

2008.g.29.06.Jēkabpilī

                                Kārtslēkšana

D-30+

 

 

 

 

D-35+

 

 

 

 

D-40+

Ludmila Trofimova,1955.14.V

Balvi

2,30 m

1999.g.2.07.Valmierā

 

 

 

 

 

                                Tāllēkšana

D-30+

Valentīna Gotovska,1965.3.IX

Arkādija

6,73 m

1999.g.6.06.Pulā

D-35+

Valentīna Gotovska,1965.3.IX

Arkādija

6,91 m*

2000.g.11.06.Tartū

D-40+

Valentīna Gotovska,1965.3.IX

Arkādija

6,45 m

2005.g. 07.Korkā

D-45+

Mārīte Kozlovska,1951.11.III

Līvāni

5,21 m

1996.g. 1.06. Talsos

D-50+

Mārīte Kozlovska, 1951.g. 11.III

Līvāni

4,81 m

2001.g. 05. Daugavpilī

D-55+

Agafija Medvedeva,1937.

Daugavpils

3,91 m

1992.g.8.08.Ventspilī

D-60+

Villija Akermane, 1949.

Bauska/Iecava

3,73 m

2010.g. 4.07. Bauskā

D-65+

Leontīne Vītola,1937.24.XII

Līvānu nov.

3,86 m

2007.g.09.Ričione

D-70+

Leontīne Vītola,1937.24.XII

Līvānu nov.

3,63 m

2008.g.28.07.Ļubļanā

D-75+

Dzidra Baškeviča, 1935

LLU

2,54 m

2010.g. 4.07. Bauskā

D-80+

Genovefa Bērtiņa,1928

Madona

1,90 m

2008.g.28.06.Jēkabpilī

                                Trīssoļlēkšana

D-30+

Gundega Sproģe,1972.12.XII

Aizkraukles r.

12,01 m

2004.g. 4.07.Ventspilī

D-35+

Marija Pinne,1973.8.XII

USC

12,20 m

2009.g.25.07.St.Monikā

D-40+

Laila Pētersone,1970.9.X

Tukums

11,83 m

2010.g. 3.07. Bauskā

D-45+

Ingrīda Lamberte, 1965.g.18.I

„Babīte”

9,74 m

2011.g. 25.06. Jelgavā

D-50+

Mārīte Vilcāne, 1960.g. 12.I

Līvāni

8,81 m

2011.g. 25.06. Jelgavā

D-55+

Dzintra Zinkovska,1945

Valmiera

8,65 m

2001.g. Brisbenā

D-60+

Villija Akermane, 1949.

Bauska/Iecava

7,64 m

2010.g. 3.07. Bauskā

D-65+

Anna Lulle, 1942. 24.XI

Koknese

5,92 m

2011.g. 25.06. Jelgavā

                               

                                Lodes grūšana

D-30+

Skaidrīte Baikova,1950.26.IV

Aizkraukles raj.

18,75 m

1984.g.2.06.Rīgā

D-35+

Skaidrīte Baikova,1950.26.IV

Aizkraukles raj.

18,26 m

1986.g.22.08.Aizkrauklē

D-40+

Skaidrīte Baikova,1950.26.IV

Aizkraukles raj.

16,25 m

1990.g.27.07.Bauskā

D-45+

Skaidrīte Baikova,1950.26.IV

Aizkraukles raj.

15,35 m

1996.g.8.06.Rīgā

D-50+ 3 kg

Maija Jakobsone,1943.6.V

Rīga

13,45 m

1997.g.21.06.Rīgā

D-55+

Hermīne Bajāre,1952.27.I

Talsu raj.

11,69 m

2007.g. 30.06.Kandavā

D-60+

Maija Jakobsone,1943.6.V

Rīga

10,65m

2007.g.7.09.Ričionē

D-65+

Maija Jakobsone,1943.6.V

Rīga

10,66 m

2008.g.24.07.Ļubļanā

D-70+

Katrīna Smildziņa,1920.g.19.XI

Rīga

8,28 m

1994.g. 13.08.Ventspilī

D-75+

Astrīda Kalniņa,1935.g.25.IX

Valka

8,30 m

2010.g.12.06.Valmierā

2 kg

Astrīda Kalniņa, 1935.g.25.IX

Valka

8,88 m

2011.g. 19.06.Valmierā

D-80+

Austra Reinberga,1927.24.V

Bauska

6,89 m

2008.g.24.07.Ļubļanā

2kg

Austra Reinberga, 1927.g.24.V

Ventspils

7,68 m

2011.g. 26.06. Jelgavā

D-85+

Katrīna Smildziņa,1920.g.19.XI

Rīga

5,63 m

2006.g.1.07.Daugavpilī

D-90+

Katrīna Smildziņa, 1920.g.19.XI

Rīga

5,10 m

2010.g.12.06.Valmierā

                                Diska mešana

D-30+

Skaidrīte Baikova,1950.26.IV

Aizkraukles raj.

64,92 m

1981.g.9.08.Jēkabpilī

D-35+

Skaidrīte Baikova,1950.26.IV

Aizkraukles raj.

60,42 m

1986.g.8.06.Jēkabpilī

D-40+

Skaidrīte Baikova,1950.26.IV

Aizkraukles raj.

56,68 m

1990.g.25.08.Rīgā

D-45+

Skaidrīte Baikova,1950.26.IV

Aizkraukles raj.

52,52 m

1996.g.12.05.Murjāņos

D-50+

Maija Jakobsone,1943.6.V

Rīga

41,66 m

1994.g. 28.05.Rīgā

D-55+

Maija Jakobsone,1943.6.V

Rīga

38,15 m

1998.g. 1.05.Rīgā

D-60+

Maija Jakobsone,1943.6.V

Rīga

33,36 m

2006.g.4.05.Rīgā

D-65+

Maija Jakobsone,1943.6.V

Rīga

31,64 m

2009.g. 21. 06. Valmierā

D-70+

Astrīda Kalniņa,1935.25.IX

Valkas raj.

20,97 m

2005.g.3.07.Bauskā

D-75+0,6 kg

Astrīda Kalniņa, 1935. 25.IX

Valka

24,31 m

2011.g. 19. 06. Valmierā

D-80+1,0 kg

Austra Reinberga,1927.24.V

Bauska

17,62 m

2007.g. 09.Ričione

0,6 kg

Austra Reinberga, 1927.24.V

Ventspils

17,76 m

2011.g. 26.06. Jelgavā

D-85+1,0 kg

Katrīna Smildziņa,1920.g.19.XI

Rīga

13,74 m

2006. 1.07.Daugavpilī

D-90+0,75 kg

Katrīna Smildziņa,1920.19.XI

Rīga

10,51 m

2010.g.12.06.Valmierā

                                Vesera mešana

D-30+

Vaira Kumermane,1979.g.2.II

Tukums

55,55 m

2009.g.31.07.Ventspilī

D-35+

Lilija Jonkuse,1965.g.

Liepājas r.

20,38 m

2001.g.17.06.Aizputē

D-40+

Lilija Jonkuse,1965.g.

Liepājas r.

22,34 m

2005.g. 4.06.Aizputē

D-45+

Skaidrīte Baikova,1950.g.26.IV

Aizkraukle

39,12 m

1996.g.6.07.Valmierā

D-50+

Maija Jakobsone,1943.g.6.V

Rīga

26,60 m

1996.g.6.07.Valmierā

D-55+3kg

Ludmila Gluščenko, 1948

Rīga

14,33 m

2005.7.05..Rīgā

D-60+

Maija Jakobsone, 1943.g.6.V

Rīga

31,09 m

2006.g.4.05..Rīgā

D-65+

Maija Jakobsone, 1943.g. 6.V

Rīga

28,39 m

2010.g. 8.05. Rīgā

D-80+

Katrīna Smildziņa,1920.g.19.XI

Rīga

13,65 m

2002.g. 08.Potsdamā

D-85+

Katrīna Smildziņa,1920.g.19.XI

Rīga

13,82 m

2006.g.07.Poznaņā

                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                Šķēpa mešana ( ar jaunā tipa šķēpiem pēc 1999.g.)

D-30+

Ieva Skrastiņa,1969.8.XI

RVS

55,10 m

2000.g.14.07.Valmierā

D-35+

Sandra Dejus,1958.g. 15.IV

Liepāja

50,58 m

1996.g. 26.08. Malmē

D-40+

Sandra Dejus,1958.g.15.IV

Liepāja

46,25 m

2000.g.07.Jivaskilē

D-45+

Sandra Dejus,1958.g.15.IV

Liepāja

40,94 m

2004.g. 07.Orhusā

D-50+500g

Elvīra Ozoliņa, 1939.8.X

Rīga

42,46 m

1991.g. 15.06.Murjāņos

D-55+

Līga Platpīre,1952.14.IX

Madonas raj.

31,77 m

2007.g. 30.06. Kandavā

D-60+400g

Valija Eiduka,1937.12.III

Rīga

30,22 m

1997.g. Durbanā

D-65+

Marta Ādamsone, 1939.22.X

Valmieras raj.

27,60 m

2004.g.

D-70+

Marta Ādamsone, 1939.22.X

Valmiera

25,56 m

2011.g. 25.06. Jelgavā

D-75+

Astrīda Kalniņa, 1935.g. 25.IX

Valkas nov.

18,36 m

2011.g. 25.06. Jelgavā

D-80+

 

 

 

 

D-85+

Katrīna Smildziņa,1920.g.19.XI

Rīga

12,58 m

2006.g.07.Poznaņā

D-90+

Katrīna Smildziņa, 1920. 19.XI

Rīga

7,40 m

2010.g. 12.06.Valmierā

                                Septiņcīņa

D-30+

Valentīna Gotovska,1965.g.3.IX

Krāslava

5575 p.

1996.g.25.05.Rīgā

 

15,00-1,84-10,33-25,04-6,34-33,16-2:23,45

 

 

 

D-35+

Laila Pētersone,1970.9.X

Tukums

3665 p.

2010.g. 07. Nīreģihāzā

 

18,10-1,57-8,89-30,72-5,11-27,23-3:11,14

 

 

 

D-40+

Ilona Kojaloviča, 1966.g. 24.VII

„Babīte”

4083 p.

2008.g.28./29.07.Lahti

 

16,40-1,48-9,01-30,49-4,19-30,83-2:34,59

 

 

 

D-45+

Ingrīda Lamberte, 1965.g.18.I

„Babīte”

4150 p.

2011.g. 09. Liņjano

 

14,82-1,34-7,63-30,67-4,23-27,43-2:59,44